Kategorie

Dumel Discovery 60808 Magic Jinn Przedmioty

Dumel Discovery 60808 Magic Jinn Przedmioty
Marka: Dumel
Kod produktu: DD60808
Kod EAN: 3760145060808
• Niedostępny
Cena: 84.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Dumel Discovery - Magic Jinn Przedmioty

Magic Jinn Przedmioty to kolejna odsłona inteligentnej edukacyjnej zabawki. Dołącz do kolekcji Jinn Zwierzęta i Jinn Państwa tego wspaniałego Jinn’a Przedmioty.

Wystarczy nacisnąć na nos kota, by rozpocząć grę. Dziecko może schować za plecami przedmiot lub po prostu wymyślić go. Magic Jinn zadaje szczegółowe pytania, na które należy odpowiadać, używając wyrażeń: Tak, Nie, Nie wiem lub To zależy.

Jinn posiada wiedzę na temat najróżniejszych przedmiotów. Pomoże on w kształtowaniu dziecięcej wiedzy na temat otaczającego je świata. Z pewnością zachęci też dziecko do zapoznania z nowymi przedmiotami, tak aby zadziwić Magic Jinn’a. Jest to więc zabawka, która rozwinie koncentrację, wyobraźnię, a także pamięć.

Wystaw na próbę jego magiczną moc i stawiaj mu kolejne wyzwania!

  • Producent: Dumel
  • Numer katalogowy: 60808
  • Wiek dziecka: + 5 lat
  • Ilość elementów: 1
  • Wymiary opakowania: 25 cm x 20 cm x 10 cm
  • Wymiary produktu: ok. 10 cm dł.
  • Wymagane 3 baterie AA (w zestawie)

Dumel Discovery to seria zabawek, które mają towarzyszyć dziecku od dnia narodzin do momentu, kiedy stanie się ono samodzielne. Zabawki tej marki odznaczają się innowacyjnością, wysoką jakością oraz niezwykłymi walorami edukacyjnymi. Są to przede wszystkim zabawki umożliwiające naukę przez zabawę. Zabawki te służą edukacji oraz rozwojowi dzieci we wczesnych etapach życia. Nastawione są one na rozwijanie zdolności poznawczych, motorycznych oraz muzycznych. Uczą liczenia, literowania, rozpoznawania kształtów, przedmiotów, zwierząt, roślin, oraz dźwięków i melodii. Zabawki interaktywne wydają dźwięki, mówią w języku polskim i są niezwykle kolorowe, co sprawia, że dziecko odbiera dużą ilość bodźców, które działają stymulująco na maluszka. Podczas zabawy dzieci odkrywają otaczający je świat, a także rozwijają zdolności i umiejętności niezbędne w dalszym życiu.

Tagi: dumel