Kategorie

Dumel Discovery 42277 Interaktywana Pomoc Drogowa

Dumel Discovery 42277 Interaktywana Pomoc Drogowa
Dumel Discovery 42277 Interaktywana Pomoc Drogowa
Marka: Dumel
Kod produktu: 42277
Kod EAN: 672552422779
• Niedostępny
Cena: 84.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Interaktywana Pomoc Drogowa - Dumel Discovery DD42277

Interaktywna pomoc drogowa to zabawka, która łączy naukę i zabawę. Pomoc drogowa mówi w języku polskim i wydaje zabawne dźwięki.  Ponadto zabawka informuje o zasadach bezpiecznej jazdy. Pojazd będzie wydawał polecenia, które dziecko będzie miało za zadanie wykonać przy pomocy śrubokręta, za co zostanie nagrodzone zabawnymi dźwiękami. Śrubokręt zamocowany na dachu służy jako uchwyt do przenoszenia zabawki. Dziecko wykonując polecenia, uczy się jak sprawnie naprawić pojazd, ale przede wszystkim nauczy się koncentracji i poprawnego wykonywania poleceń. Oprócz tego zabawka kształtuje zdolności motoryczne i umiejętność logicznego myślenia dziecka.

Żeby uruchomić pojazd trzeba przełączyć włącznik z OFF na nutkę bądź na język polski.

Zabawka posiada dwa tryby: pierwszy -  po naciśnięciu różnych przycisków i przekręceniu śrubek dziecko usłyszy zabawne dźwięki oraz melodię, drugi - pomoc drogowa zacznie mówić po polsku oraz wydawać 3 wesołe dźwięki

  • Ilość elementów: 1
  • Producent: Dumel
  • Wiek dziecka: + 18 msc
  • Numer katalogowy: 42277
  •  Wymiary opakowania: 37 cm x 23 cm x 10 cm

Dumel Discovery to seria zabawek, które mają towarzyszyć dziecku od dnia narodzin do momentu, kiedy stanie się ono samodzielne. Zabawki tej marki odznaczają się innowacyjnością, wysoką jakością oraz niezwykłymi walorami edukacyjnymi. Są to przede wszystkim zabawki umożliwiające naukę przez zabawę. Zabawki te służą edukacji oraz rozwojowi dzieci we wczesnych etapach życia. Nastawione są one na rozwijanie zdolności poznawczych, motorycznych oraz muzycznych. Uczą liczenia, literowania, rozpoznawania kształtów, przedmiotów, zwierząt, roślin, oraz dźwięków i melodii. Zabawki interaktywne wydają dźwięki, mówią w języku polskim i są niezwykle kolorowe, co sprawia, że dziecko odbiera dużą ilość bodźców, które działają stymulująco na maluszka. Podczas zabawy dzieci odkrywają otaczający je świat, a także rozwijają zdolności i umiejętności niezbędne w dalszym życiu.