Kategorie

Ciastolina Play-Doh - Wheels - Koparka i spycharka - Plac budowy E4294

Ciastolina Play-Doh - Wheels - Koparka i spycharka - Plac budowy E4294
Ciastolina Play-Doh - Wheels - Koparka i spycharka - Plac budowy E4294 Ciastolina Play-Doh - Wheels - Koparka i spycharka - Plac budowy E4294 Ciastolina Play-Doh - Wheels - Koparka i spycharka - Plac budowy E4294 Ciastolina Play-Doh - Wheels - Koparka i spycharka - Plac budowy E4294 Ciastolina Play-Doh - Wheels - Koparka i spycharka - Plac budowy E4294 Ciastolina Play-Doh - Wheels - Koparka i spycharka - Plac budowy E4294
Marka: Hasbro
Kod produktu: E4294
Kod EAN: 5010993555956
• Niedostępny
Cena: 52.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Ciastolina Play-Doh Wheels - Plac budowy z koparką i spycharką E4294

Zawitaj na placu budowy z nowymi zestawami ciastoliny Play-Doh Wheels! Nie jeden raz przekonaliśmy się o tym, że z mięciutkiej, pachnącej ciastoliny od marki Hasbro możemy uformować dosłownie wszystko, ale tematyczne zestawy „budowlane” zaskakują pomysłowością. W najnowszym zestawie znajdziemy dwa plastikowe pojazdy – maszyny ciężkie, czyli koparkę i spychacz. Za pomocą łyżki koparki mamy okazję wydobyć i przenieść z miejsca na miejsce grudy ziemi czy piasku, czyli specjalnej, brązowej masy z cząsteczkami imitującymi kamyczki. W pozostałych dwóch tubkach znajdziemy ciastolinę w kolorze pomarańczowym i szarym – metalicznym. Łyżka koparki pełni rolę foremki do plastycznej masy – dzięki niej uformujemy ciastolinowe grudki ziemi. Również w lemieszu spycharki ukryto formy do wyciskania masy, dzięki którym odciśniemy różne, ciekawe wzorki i wykorzystamy je podczas kreatywnej zabawy.

W zestawie znajdziesz trzy tubki z ciastoliną Play-Doh, o łącznej wadze 168g.

Znana na całym świecie ciastolina Play-Doh to źródło twórczej i odprężającej zabawy na wiele godzin! Miękka plastyczna masa poddaje się dziecięcym dłoniom i za sprawą wyobraźni malucha przemienić się może w kolorowe stworki, przedmioty codziennego użytku lub autorskie projekty, których zastosowanie trzeba będzie dopiero wymyślić. Zabawa zestawami Play-Doh poza tym, że sprawia ogromną radość, rozwija także zdolności manualne, wyobraźnię i kreatywność.

  • Producent: Hasbro
  • Seria: Play-Doh Wheels
  • Numer katalogowy: E4294
  • Sugerowany wiek dziecka: 3+
  • Waga masy w tubach: 168 g
  • Wymiary opakowania: 28cm x 21cm x 6cm