Kategorie

FISHER PRICE CDF67 EDUKACYJNY DOMEK MALUCHA

FISHER PRICE CDF67 EDUKACYJNY DOMEK MALUCHA
FISHER PRICE CDF67 EDUKACYJNY DOMEK MALUCHA FISHER PRICE CDF67 EDUKACYJNY DOMEK MALUCHA
Marka: Fisher Price
Kod produktu: CDF67
Kod EAN: 887961039917
• Niedostępny
Cena: 389.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Edukacyjny Dom Malucha

Domek do zabawy o wymiarach idealnych dla dziecka! Maluszek może się wspaniale bawić po obu stronach zabawki, raczkować przez drzwiczki i odkrywać niezwykle interesujące, aktywne elementy. Zadzwoń do drzwi, włączaj i wyłączaj lampkę, aby posłuchać przeciwieństw, graj na „komputerze” z Siostrzyczką Szczeniaczka, posortuj cztery kształty, sprawdź pocztę i baw się na wiele innych sposobów.

"Poziomy nauki” pozwala na wybór poziomu z odpowiednią dla wieku i umiejętności edukacyjną zawartością. Zabawka zapewnia bogaty wybór piosenek, wypowiedzi i dźwięków dostosowanych do rozwoju maluszka w ramach trzech poziomów zabawy – wystarczy, że wprowadzisz wiek dziecka, aby poziom zmienił się automatycznie, lub przesuniesz przełącznik.

Technologia „Poziomy nauki”
Poziom 1 – Odkrywanie — od 6. miesiąca. Dźwięki i proste słowa rozbudzają ciekawość maluszka
Poziom 2 — Zachęcanie — od 12. miesiąca. Pytania i proste zadania zachęcają malucha do działania
Poziom 3 – Naśladowanie — od 18. miesiąca. Zabawa w odgrywanie ról pobudza wyobraźnię dziecka

• Ponad 75 piosenek w języku polskim, do wspólnego śpiewania, melodyjek i wypowiedzi
• W produkcie zastosowano technologię „Poziomy nauki”, dzięki której treści edukacyjne można dostosować do etapu rozwoju dziecka
• Trzy poziomy zabawy z radosnymi piosenkami, wyrażeniami, zwrotami i dźwiękami dopasowanymi do wieku i etapu rozwojowego maluszka

 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: CDF67
  • Wiek dziecka: + 6 msc
  • Wymiary opakowania: 90 cm x 40 cm x 20,5 cm

Firmę Fisher Price stworzyli wspólnymi siłami Irving Price I Helen Schelle w 1930 roku. Wiele osób nie wierzyło w ich sukces ze względu na początek wielkiego kryzysu. Jednak zabawki Fisher Price zyskały renomę ze względu na swoją oryginalność, zjawiskowość i niepowtarzalny styl. Siedziba firmy mieści się w miasteczku East Auroraw w hrabstwie Erie, w stanie Nowy Jork. Fisher Price jest jednym z wiodących producentów wyposażenia i zabawek dla niemowląt oraz przedszkolaków. Przedsiębiorstwo dba o to, aby jego produkty zapewniały wartościową zabawę, były pomysłowe i solidnie wykonane, a także by zapewniały dobry stosunek wartości użytkowej do ceny. Obecnie właścicielem Fisher Price’a jest firma Mattel, która jest aktualnie największym producentem zabawek na świecie, ale też prowadzi działalność charytatywną. Firma ciągle poszerza swoją działalność, obecnie działa w 145 krajach i wytwarza zabawki w ponad 37 różnych językach.