Kategorie

Bruder - Koparka z ładowarką JCB Midi CX - 02427

Bruder - Koparka z ładowarką JCB Midi CX - 02427
Bruder - Koparka z ładowarką JCB Midi CX - 02427
Marka: Bruder
Kod produktu: 02427
Kod EAN: 4001702024277
• Dostępny
Cena: 79.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Bruder - Koparka z ładowarką JCB Midi CX - 02427

Niemiecka firma Bruder tworzy wyjątkowe zabawki na licencji znanych marek. Plastikowa koparka z ładowarką ro wykonana z skali 1:16 replika modelu JCB Midi Cx. Ma żółty kolor, czarną kabinę, łyżki i koła oraz jest oznaczona logo JCB oraz numerem. Producent zadbał o detale, a podobieństwo jest uderzające – zabawkowa koparka wygląda jak prawdziwa. Ale, oprócz tego, odznacza się niezwykłą funkcjonalnością!

Przednie ramię ładowarki można podnieść, a łyżka jest ruchoma. Drugie ramię znajduje się z tyłu (również jest ruchome) i służy do kopania. Przednią łyżkę, podobnie jak tylne ramię, można zdemontować. Zabawka posiada gumowe, miękkie, bieżnikowane koła oraz miejsce dla figurki w kabinie operatora, gdzie zaskoczą nas obrotowy fotel i kierownica. Dodatkowe atrakcje to opuszczane podpory robocze oraz hak zaczepowy, który umożliwia dołączonenie innych przyczep lub sprzętów od marki Bruder.

Wymiary zabawki: 35,5cm x 16cm x 12,5cm

  • Producent: Bruder
  • Numer katalogowy: 02427
  • Seria: Maszyny budowlane 
  • Sugerowany wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania: 38cm x 18cm x 16cm

Bruder to lider wśród producentów zabawek w Niemczech. Marka produkuje wysokiej jakości zabawki (głównie) dla chłopców. Są to niezwykle odporne na zniszczenia, wytrzymałe, a przy tym drobiazgowo zaprojektowane pojazdy, maszyny budowlane i rolnicze (ciężarówki, koparki, traktory, kombajny i inne). Na czym polega sekret wysokiej jakości zabawek Bruder? Główną rolę odgrywa materiał, użyty w produkcji, czyli plastik, podobny do tego, którego używa się np. przy produkcji samochodów. Dorzućmy do tego zastosowanie nowoczesnych technologii i standardów produkcji, a otrzymamy wyjątkowe zabawki, które są miniaturowymi wersjami prawdziwych maszyn. Marka posiada także wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji zabawek, a już w 1954 roku została odznaczona niemiecką nagrodą „Spiel Gut”. Posiada także niezbędne certyfikaty i atesty, spełnia Europejskie Normy Bezpieczeństwa (EN 71/1-3). Zabawki Bruder to gwarancja świetnej zabawy, wysokiej jakości oraz pozytywnego wpływu na rozwój dziecka.