Kategorie

BRIO 33873 Zestaw z lokomotywą i tunelami akcji SmartTech™

BRIO 33873 Zestaw z lokomotywą i tunelami akcji SmartTech™
BRIO 33873 Zestaw z lokomotywą i tunelami akcji SmartTech™ BRIO 33873 Zestaw z lokomotywą i tunelami akcji SmartTech™ BRIO 33873 Zestaw z lokomotywą i tunelami akcji SmartTech™ BRIO 33873 Zestaw z lokomotywą i tunelami akcji SmartTech™ BRIO 33873 Zestaw z lokomotywą i tunelami akcji SmartTech™ BRIO 33873 Zestaw z lokomotywą i tunelami akcji SmartTech™
Marka: Brio
Kod produktu: 33873
Kod EAN: 7312350338737
• Dostępny
Cena: 349.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

BRIO 33873 Zestaw z lokomotywą i tunelami akcji SmartTech™

SmartTech™ to genialne rozwiązanie technologiczne od BRIO, które uświetnia nowe zestawy z drewnianą kolejką i dodatki do zabawy z lokomotywami. Komplet składa się z torów, z których zbudujemy klasyczną pętelkę z odnogą zakończoną blokiem oporowym. Nowoczesna, pasażerska lokomotywa z wagonikiem porusza się samodzielnie po uruchomieniu baterii. Trakcja kolejowa będzie wiodła przez wiadukt z przejściem dla pieszych – czerwonymi schodkami, które łączą obie strony torów. Następnie na jej drodze postawimy trzy tunele akcji – czarny, czerwony i zielony. Do zestawu dołączono figurkę pracownika kolei. 
 
Zbliżając się do tunelu nasza lokomotywa otrzyma wysyłany przez niego sygnał i wykona wskazaną akcję. Tunel czarny uruchamia dźwięk ciuchci, czerwony – zatrzymuje ją, a zielony zawraca pojazd. Lokomotywa BRIO na baterie wydaje dźwięki, a jej reflektorki świecą się. Na dachu znajdują się trzy przyciski, które uruchamiają kolejkę, zatrzymują ją lub zwiększają prędkość. 
 
Czym jest technologia SmartTech™? To nowe rozwiązanie od BRIO, które wykorzystuje system RFID (Radio Frequency Identification) i które pozwala na interakcję poszczególnych elementów drewnianej kolejki ze sobą, co odbywa się za pomocą wysyłania i otrzymywania sygnałów. 
 
Zestaw można połączyć z pozostałymi produktami z technologią SmartTech™ – np. Myjnią dla lokomotyw 33874 lub Lokomotywą z tunelami akcji 33834.
 
Wymiary rozłożonego zestawu: 59cm x 51,5cm
 
Wymagane baterie: 2 x AA – brak w zestawie. 
  • Producent: BRIO
  • Seria: Kolejka drewniana
  • Numer katalogowy: 33873
  • Ilość elementów: 17
  • Wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania: 39cm x 45cm x 12cm

BRIO to szwedzka firma zabawkarska istniejąca na rynku od ponad 130 lat. Produkty firmy wykonywane są z najwyższej jakości materiałów bezpiecznych dla dziecka. Produktem flagowym firmy są kolejki drewniane BRIO, które są pierwowzorem dla wszystkich innych producentów. Zabawki BRIO oprócz wysokiej jakości cechuje również ciekawe wzornictwo i dbałość o najmniejsze szczegóły. Kolejka Drewniana BRIO pochłonie na wiele godzin każde dziecko, a dzięki uniwersalnemu systemowi torów, kolejkę będzie można rozbudowywać o nowe elementy, czy też łączyć z kolejkami innych firm. Poza kolejkami, firma Brio zajmuje się produkcją kreatywnych zabawek drewnianych i plastikowych, na przykład zestawów małych majsterkowiczów.