Kategorie

Kolejka Drewniana Miasteczko 101 elementów BigJigs BJT015

Kolejka Drewniana Miasteczko 101 elementów BigJigs BJT015
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BJT015
Kod EAN: 691621090152
• Dostępny
Cena: 289.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Kolejka Drewniana BJT015 Miasteczko

Kolejka zawiera wiele ciekawych elementów, które urozmaicą zabawę oraz dostarczą ogromną frajdę. Skomplikowany system torów pozwala pociągom na wybór różnorodnych tras. Dlatego też pasażerowie powinni mieć się na baczności, by wsiąść do odpowiedniego pociągu.  W pakiecie dostepne są również figurki ludzi, budynków, stacji kolejowej, most, które urealistyczniają scenerię. Dodatkową atrakcją jest przejazd kolejowy. Kierowcy samochodów muszą uważać podczas ptrzejazdu i cierpliwie czekać na podniesienie się szlabanu. Zestaw wykonano bardzo starannie, z zachowaniem dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu produkt ten odznacza się wysoką jakością, co sprawia, że można się cieszyć zabawą przez długie lata.

Wszystkie zestawy firmy BigJigs są kompatybilne z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (BRIO, IKEA, MAXIM, Fisher Price, TESCO, Eichhorn, Woodyland, itp.)

  • Producent: BigJigs
  • Numer katalogowy: BJT015
  • Ilość elementów: 101
  • Wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania: 53 cm x 38 cm x 8 cm
  • Wymiary po ułożeniu: 102 cm x 76 cm.

BigJigs to jedna z czołowych firm zajmująca się projektowaniem drewnianych zabawek w Wielkiej Brytanii. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze są bezpieczne w użytkowaniu.  Dział kolejek jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejek drewnianych na rynku i jest wykonywany z wysokiej jakości surowców.  Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Kompatybilność torów umożliwia rozbudowywanie kolejki o nowe elementy oraz uzupełnienie jej częściami innych firm. To wszystko sprawia, że produkty BigJigs zainteresują dzieci na tyle, iż zabawa nimi pochłonie każde dziecko na wiele godzin.