Kategorie

GEOMAG Klocki magnetyczne - 611- Kor Proteon Aki 53 elementy

GEOMAG Klocki magnetyczne - 611- Kor Proteon Aki 53 elementy
GEOMAG Klocki magnetyczne - 611- Kor Proteon Aki 53 elementy GEOMAG Klocki magnetyczne - 611- Kor Proteon Aki 53 elementy GEOMAG Klocki magnetyczne - 611- Kor Proteon Aki 53 elementy GEOMAG Klocki magnetyczne - 611- Kor Proteon Aki 53 elementy GEOMAG Klocki magnetyczne - 611- Kor Proteon Aki 53 elementy
Kod produktu: 611
• Niedostępny
Cena: 72.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Geomag Klocki Magnetyczne - Kor Proteon Aki 53 el.

Geomag to najwyższej jakości, szwajcarskie klocki magnetyczne. Zwiększona siła magnesu oraz wyjątkowa wytrzymałość, sprawiają że można z nich tworzyć najbardziej wymyślne konstrukcje. Zajmują na długo, sprawiając przy tym wiele frajdy, rozwijając zdolności manualne i pobudzając wyobraźnię konstruktora.

Geomag KOR to zupełnie nowa seria klocków magnetycznych!

Tworzenie konstrukcji polega na promienistym układaniu klocków wokół metalowej kuli. Do zabudowania kuli wystarczy 26 klocków, które tworzą solidny rdzeń umożliwiający nieograniczoną kreację kształtów. Klocki posiadają nakładki, które pozwalają tworzyć konstrukcje o różnych kształtach i urozmaicają zabawę. Dzięki dużej sile magnesów powstałe bloki można obracać, tworząc niekończące się kombinacje. Bloki można dowolnie skręcać, obracać i usuwać. Specjalne akcesoria pozwalają tworzyć różne postacie o wyraźnych charakterach: słodkie i urocze zwierzątka lub silne i niebezpieczne kosmiczne bestie.

PROTEON to kosmiczni bohaterowie i potwory, które tak jak zwierzątka z serii TAZOO, powstały w wyniku magnetycznej burzy i migracji asteroidów KOR we wszechświecie. Asteroidy tworzące PROTEON wylądowały w nieprzyjaznym środowisku i stworzyły nowe formy życia, walczące o przetrwanie gatunku. Postacie różnią się od siebie bronią, maskami i kolorem. Ich wygląd uzależniony jest od stopnia rozwoju i ich naturalnego środowiska: skalistego, bagnistego, wulkanicznego.

Bohater tego zestawu to Aki. Może on zmieniać się w zielono-czarnego wojownika przypominającego niebezpieczną pszczołę, walecznego pełzaka, czy kosmicznego żółwia. Pamiętaj, że tak naprawdę to od Ciebie zależy, jaką formę przybierze w kolejnej bitwie!

  • Producent: Swiss Made
  • Numer katalogowy: 611
  • Wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania: 27 cm x 21 cm x 5 cm