Kategorie

LEGO® City 60222 Pług gąsienicowy

LEGO® City 60222 Pług gąsienicowy
LEGO® City 60222 Pług gąsienicowy LEGO® City 60222 Pług gąsienicowy LEGO® City 60222 Pług gąsienicowy
Marka: LEGO
Kod produktu: 60222
Kod EAN: 5702016369540
• Dostępny
Cena: 65.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

LEGO® City 60222 Pług gąsienicowy

Zima już na dobre zagościła w miasteczku LEGO® City! Na ulice wyjechały odśnieżarki, a na stoki – pługi gąsienicowe, które mają za zadanie przygotować trasy dla narciarzy i snowboardzistów! Wielka maszyna z klocków LEGO jest wyposażona w otwieraną kabinę dla operatorów oraz obrotową, szybkostrzelną, działającą armatkę śnieżną, w której mieści się aż sześć klocków. Wystrzelimy je za pomocą pokrętła! Pojazd porusza się na ogromnych gąsienicach, dzięki czemu nie straszne mu nawet największe zaspy i lód! Z przodu zamontowano szeroki lemiesz, który bez większego problemu zgarnia nadmiar śniegu i wyrównuje pokrywę. Do zestawu dołączono dwie Minifigurki: kierowcę pługa oraz narciarkę z kijkami.

Wymiary pługu: 18cm (dł.) x 12cm (szer.) x 10cm (wys.)

Budowanie z klocków LEGO ma ogromny wpływ na rozwój dziecka na wielu płaszczyznach. Łączenie i rozłączanie elementów wspomaga umiejętności koordynacyjne i manualne, tzw. małą motorykę dłoni oraz stymuluje rozwój wyobraźni i kreatywności. Zestawy z serii City pozwalają dzieciom wymyślać i odgrywać „z życia wzięte” przygody oraz wcielać się w rolę różnych postaci. Klocki zachęcają do samodzielnej, kreatywnej zabawy i poznawania otaczającego świata. Ponadto, zabawa z LEGO nie kończy się w chwili, gdy zbudowaliśmy dostępne modele, ale może trwać i trwać! Za pomocą klocków maluch może wcielić się w rolę danej postaci i odgrywać wymyślone scenki.

  • Producent: LEGO
  • Seria: City
  • Numer katalogowy: 60222
  • Ilość elementów: 197
  • Wiek dziecka: 6+
  • Wymiary opakowania: 19cm x 26cm x 6cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Tagi: LEGO®, klocki, city