Kategorie

Playmobil Rycerze 6001 Zamek rycerski herbu Sokół

Playmobil Rycerze 6001 Zamek rycerski herbu Sokół
Playmobil Rycerze 6001 Zamek rycerski herbu Sokół Playmobil Rycerze 6001 Zamek rycerski herbu Sokół
Marka: Brandstätter Group
Kod produktu: 6001
Kod EAN: 4008789060013
• Dostępny
Cena: 399.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Playmobil Rycerze 6001 Zamek rycerski herbu Sokół

Zostań panem na zamku rycerskim! Organizuj turnieje rycerskie, uroczyste biesiady, poznaj damę swego serca i podejmuj gości z całego świata, a w razie konieczności walcz w obronie swojego domostwa. Możesz też stanąć po drugiej stronie i spróbować zdobyć twierdzę. Zamek posiada liczne baszty, wieżę, dziedziniec, komnaty, zwisające proporce i flagi, oraz podnoszone wrota. Do plastikowej makiety zamku dołączono trzy figurki rycerzy w pełnym uzbrojeniu, rycerskiego konia, armatę i akcesoria: broń, tarcze, drabiny. Proporce oraz tarcze są w kolorze czarno – czerwonym z wizerunkiem głowy sokoła.

Klocki z serii Rycerze przenoszą dziecko w średniowieczne, baśniowe czasy zamków, rycerzy, smoków i królewien. Pobudzają wyobraźnię dziecka i pozwalają odgrywać przeróżne sceny, zarówno te z bajek i opowieści, jak i samodzielnie wymyślone. Zabawa wspomaga umiejętność kreatywnego myślenia oraz zdolność do budowania barwnych, spójnych i logicznych opowieści.  W świecie Playmobil Knights dzieci mogą wcielić się z różnorodne postaci – walczyć i bronić, żyć na zamku i planować podboje nowych terenów, a także poślubić księżniczek i walczyć ze złymi trollami czy smokami. Wszystko, co tylko przyjdzie dziecku do głowy, może odegrać za pomocą zestawów klocków. 

  • Producent: Playmobil / Brandstätter Group
  • Seria: Knights
  • Numer katalogowy: 6001
  • Wiek dziecka: 4+
  • Wymiary opakowania: 51cm x 41cm x 21cm

PLAYMOBIL to słynna marka zabawek należąca do niemieckiego koncernu Brandstätter Stiftung & Co. KG. Historia firmy sięga 1876 roku, kiedy to została założona przez Andreasa Brandstättera. W 1974 roku na rynek zostaje wprowadzona marka Playmobil. Fabryki koncernu zlokalizowane są w Niemczech, Hiszpanii, Czechach i na Malcie. Produkowane zabawki cechuje duża różnorodność, wysoka jakość, trwałość i dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Również w Polsce PLAYMOBIL zdobywa coraz większą popularność zarówno wśród dzieci, jak i wśród rodziców, wychowawców i pedagogów.