Kategorie

LEGO® Friends 41365 Atelier Emmy

LEGO® Friends 41365 Atelier Emmy
LEGO® Friends 41365 Atelier Emmy LEGO® Friends 41365 Atelier Emmy
Marka: LEGO
Kod produktu: 41365
Kod EAN: 5702016369403
• Dostępny
Cena: 89.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

LEGO® Friends 41365 Atelier Emmy

Andrea postanowiła odwiedzić swoją przyjaciółkę Emmę w jej pięknej galerii sztuki. Budynek jest jednopiętrowy. Na parterze urządzono galerię, w której klienci mają okazję nabyć wyjątkowe obrazy młodej artystki oraz akcesoria i narzędzia plastyczne, a na pięterku znajduje się atelier – pracownia malarska, w której Emma maluje swoje rozchwytywane dzieła sztuki. Tu natrafimy na magiczne płótno, które należy zwilżyć wodą, by naszym oczom okazał się piękny obrazek! Emma nie tylko maluje, ale także zajmuje się rzeźbiarstwem. Zakręć kołem garncarskim i obróć nowoczesną rzeźbę. Na dachu domku urządzono klimatyczną i przytulną kawiarnię, w której można odpocząć w ceniu parasola, zrelaksować się przy filiżance kawy i pysznym ciasteczku oraz pobawić się z kotkiem Chico! Do zestawu dołączono dwie Minifigurki: Emmę i Andreę oraz mnóstwo akcesoriów do kreatywnej zabawy: m.in.: płótno, paletę z farbami, pędzel, nożyczki, koło garncarskie, kasa, banknot, ciastko i kubel.

Wymiary modelu: ok. 16cm (wys.) x 9cm (szer.) x 6cm (gł.)

Budowanie z klocków LEGO ma ogromny wpływ na rozwój dziecka na wielu płaszczyznach. Łączenie i rozłączanie elementów wspomaga umiejętności koordynacyjne i manualne, tzw. małą motorykę dłoni oraz stymuluje rozwój wyobraźni i kreatywności. Zestawy z serii Friends pozwalają dzieciom przeżyć na nowo ulubione, bajkowe przygody. Klocki zachęcają do samodzielnej, kreatywnej zabawy i poznawania otaczającego świata. Ponadto, zabawa z LEGO nie kończy się w chwili, gdy zbudowaliśmy dostępne modele, ale może trwać i trwać! Za pomocą klocków maluch może wcielić się w rolę danej postaci i odgrywać wymyślone scenki.

  • Producent: LEGO
  • Seria: Friends
  • Numer katalogowy: 41365
  • Ilość elementów: 235
  • Wiek dziecka: 6+
  • Wymiary opakowania: 26cm x 22cm x 6cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.