Kategorie

BRIO 33961 SmartTech™ - Technologiczny Most Zwodzony

BRIO 33961 SmartTech™ - Technologiczny Most Zwodzony
BRIO 33961 SmartTech™ - Technologiczny Most Zwodzony BRIO 33961 SmartTech™ - Technologiczny Most Zwodzony BRIO 33961 SmartTech™ - Technologiczny Most Zwodzony
Marka: Brio
Kod produktu: 33961
Kod EAN: 7312350339611
• Dostępny
Cena: 119.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

BRIO 33961 SmartTech™ - Technologiczny Most Zwodzony

Nadjeżdża lokomotywa! Czas poruszyć most zwodzony, żeby przypadkiem nie było wypadku i pociąg z pasażerami się nie wykoleił! A przecież przed chwilą, pod mostem przepływał prom i most musiał pozostać uniesiony...

Dzięki użyciu korbki trasa przebiegnie bezpiecznie. Dlaczego? Ponieważ jeśli użyjesz lokomotywy z technologią SmartTech™, to jeśli most nie będzie opuszczony, pociąg zatrzyma się, mrugając światłami na znak prośby przygotowania dla niego przejazdu. Użyj pomarańczowej korby, by pomóc maszynie przejechać na drugą stronę. Na pewno rozlegnie się klakson w ramach podziękowań!

Technologia SmartTech™ to nowe rozwiązanie od BRIO, które wykorzystuje system RFID (Radio Frequency Identification) i pozwala na interakcję poszczególnych elementów drewnianej kolejki ze sobą, co odbywa się za pomocą wysyłania i otrzymywania sygnałów. W ten sposób lokomotywa oraz niektóre elementy kolejki (tunele, dodatki) oddziałują na siebie – lokomotywa może się zatrzymywać, cofać, wydawać dźwięki czy migać światełkami, a zabawa staje się jeszcze bardziej ekscytująca.

W zestawie:

  • Most technologiczny
  • 2 x szyny

Uwaga! Zestaw należy połączyć z lokomotywą SmartTech™. Inne lokomotywy BRIO (lub innych firm) nie będą zatrzymywać się przy moście technologicznym.

  • Producent: BRIO
  • Seria: Kolejka drewniana
  • Numer katalogowy: 33961
  • Ilość elementów: 3
  • Wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania: 20 cm x 32 cm x 10 cm

BRIO to szwedzka firma zabawkarska istniejąca na rynku od ponad 130 lat. Produkty firmy wykonywane są z najwyższej jakości materiałów bezpiecznych dla dziecka. Produktem flagowym firmy są kolejki drewniane BRIO, które są pierwowzorem dla wszystkich innych producentów. Zabawki BRIO oprócz wysokiej jakości cechuje również ciekawe wzornictwo i dbałość o najmniejsze szczegóły. Kolejka Drewniana BRIO pochłonie na wiele godzin każde dziecko, a dzięki uniwersalnemu systemowi torów, kolejkę będzie można rozbudowywać o nowe elementy, czy też łączyć z kolejkami innych firm. Poza kolejkami, firma Brio zajmuje się produkcją kreatywnych zabawek drewnianych i plastikowych, na przykład zestawów małych majsterkowiczów.