Kategorie

Sprytna Plastelina 167 Elektryczna - Lazuryt

Sprytna Plastelina 167 Elektryczna - Lazuryt
Sprytna Plastelina 167 Elektryczna - Lazuryt Sprytna Plastelina 167 Elektryczna - Lazuryt
Kod produktu: 167
Kod EAN: 8594164760167
• Niedostępny
Cena: 49.00 PLN 29.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Sprytna Plastelina - Elektryczna - Lazuryt

Elektryczna Sprytna Plastelina w kolorze LAZURYT to twardszy tym masy plastycznej, który możemy mocniej rozciągnąć, łatwiej rozerwać oraz odbijać znacznie wyżej niż pozostałe Sprytne plasteliny. Aby elektryczna ciastolina stała sie plastyczna musimy popracować nad nią niceo dłużej, niż nad zwykłą, szkolną plasteliną, jednak zabawa jest tego warta! Stwórz ze swojej ciastoliny skakankę lub sznurek o długości nawet 2 metrów, ulep niesamowite kształty o intensywnych, elektryzujących barwach i odbijaj ją niczym piłeczkę - kangurka.

Sprytna Plastelina to seria mas plastycznych w metalowych puszkach, których niezwykłe właściwości potrafią zadziwić! Ta inteligentna plastelina będzie skakać i odbijać się jak piłeczka - kangurek, rozciągać się niczym guma do żucia, rozrywać, jakby była z papieru, a kiedy zechcesz możesz rozbić ją na kawałeczki jak porcelanę lub szkło.

Inteligentna masa plastyczna może stanowić ciekawą zabawkę edukacyjną, materiał do budowania i lepienia rozmaitych kształtów, interesujący gadżet, zabawkę antystresową lub pomoc rehabilitacyjną. Zabawa z ciastoliną doskonale wpływa na sprawność dłoni i palców, zręczność oraz umiejętności manualne.

Sprytna Plastelina nie wysycha, nie klei się do rak i nie zabrudza powierzchni. Nie pozostawia też po sobie charakterystycznego dla zwykłych mas plastycznych zapachu. Ciastolina wolna jest od toksycznych substancji. Posiada certyfikat Bureau Veritas Consumer Products Services UK Ltd oraz spełnia aktualne wymogi europejskich i amerykańskich norm bezpieczeństwa.

Każdy z odstępnych obecnie na rynku rodzajów Sprytnej Plasteliny, posiada własne, dodatkowe i unikalne właściwości.

  • Producent: Sprytna Plastelina
  • Numer katalogowy: 167
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 10,2 cm x 3 cm
  • Waga: 80 g