LEGO DUPLO 10952 Stodoła, traktor i zwierzęta gospodarskie
LEGO DUPLO 10952 Stodoła, traktor i zwierzęta gospodarskie
Stodoła, traktor i zwierzęta gospodarskie to elementy każdej farmy, która zamieszkiwana przez rolników staje się miejscem zarówno pracy, jak i odpoczynku. Najmłodsze dzieci będą mogły samodzielnie zbudować czerwony budynek stodoły, w której mieszkają urocze zwierzaki - nie brak tutaj świnek, krówek, owieczki, konika czy kury. Na gospodarstwie pracuje dwójka rolników, której zadanie jest oporządzenie zwierzątek i zapewnienie im wszystkiego, co najlepsze!
Zestaw klocków LEGO® DUPLO® ze stodołą, traktorem i figurkami zwierzątek to idealna propozycja dla dzieciaków, które właśnie wkraczają w fazę samodzielnego budowania i konstruowania - wszystkie elementy zestawu są zdecydowanie większych rozmiarów, a ich żywe i wyraziste kolory przyciągają uwagę i zachęcają do poznawania świat duńskich klocków. Gotowa stodoła ma czerwone ściany, biały dach, ruchome drzwiczki, a przez jej bramę może przejechać zielony traktor. W stodole wszystkie zwierzątka mają swoje miejsce, by móc spokojnie zjeść przygotowane jedzenie!
Układanie klocków LEGO® DUPLO® stanowi świetny trening zdolności manualnych, zręczności i motoryki najmłodszych dzieciaków. Zestaw Stodoła, traktor i zwierzęta gospodarskie dedykowany jest dzieciom powyżej 2. roku życia.
LEGO DUPLO 10952 Stodoła, traktor i zwierzęta gospodarskie - informacje dodatkowe:
- Ilość elementów: 97
- Numer katalogowy: 10952
- Seria: LEGO DUPLO
- Sugerowany wiek dziecka: + 2 lata
- Wymiary opakowania: 54 cm x 28 cm x 11 cm