Kategorie

BJT123 Zajezdnia dla dwóch lokomotyw do kolejek drewnianych

BJT123 Zajezdnia dla dwóch lokomotyw do kolejek drewnianych
Marka: BigJigs Toys
Kod produktu: BJT123
Kod EAN: 691621091234
• Niedostępny
Cena: 39.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Kolejka Drewniana BJT123 Zajezdnia dla lokomotyw 

 

Żaden zestaw kolejki drewnianej nie jest kompletny bez zajezdni. Drewniana zajezdnia kolejowa (mała parowozownia) to miejsce odpoczynku dla pociągów po całym dniu pracy. Zmieszczą się w niej dwa pociągi. Wydrążone tory tworzą drogi dojazdowe do obu stanowisk. Ponadto zdejmowany dach pomoże każdemu małemu mechanikowi na szybki przegląd techniczny pociąów. Zachęci to dzieci do zabawy w odgrywanie ról oraz poszerzy to ich wyobraźnię.Ten produkt z pewnoscią dostraczy nowych pomysłów do zabawy kolejką oraz zapewni wiele fascynujących przeżyć. Pakiet wykonano bardzo starannie, z zachowaniem dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu produkt ten odznacza się wysoką jakością, co sprawia, że można się cieszyć zabawą przez długie lata.

Wszystkie zestawy firmy BigJigs są kompatybilne z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (BRIO, IKEA, MAXIM, Fisher Price, TESCO, Eichhorn, Woodyland, itp.)

 

Ilość elementów: 1

Producent: BigJigs

Wiek dziecka: 3+

Nr katalogowy: BJT123

Wymiary opakowania: 17 cm x 17 cm x 15 cm

 Wymiary zajezdni: 16 cm x 15 cm x 14 cm

 

BigJigs to jedna z czołowych firm zajmująca się projektowaniem drewnianych zabawek w Wielkiej Brytanii. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się ponad 1500 produktów. Wszystkie zabawki cechują się wysoką jakością oraz drobiazgowością wykonania, a co najważniejsze są bezpieczne w użytkowaniu.  Dział kolejek jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejek drewnianych na rynku i jest wykonywany z wysokiej jakości surowców.  Zawiera tory do kolejek, zestawy pociągów, lokomotywy, wagony oraz masę przeróżnych budynków i dodatków. Kompatybilność torów umożliwia rozbudowywanie kolejki o nowe elementy oraz uzupełnienie jej częściami innych firm. To wszystko sprawia, że produkty BigJigs zainteresują dzieci na tyle, iż zabawa nimi pochłonie każde dziecko na wiele godzin.