Kategorie

Voltron: Legendarny Obrońca - Żółty Lew - Figurka 66687

Voltron: Legendarny Obrońca - Żółty Lew - Figurka 66687
Voltron: Legendarny Obrońca - Żółty Lew - Figurka 66687 Voltron: Legendarny Obrońca - Żółty Lew - Figurka 66687
Kod produktu: 66687
Kod EAN: 8056379036050
• Niedostępny
Cena: 49.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Voltron: Legendarny Obrońca - Żółty Lew - Figurka 66687

Żółty Lew to mechaniczne zwierzę – robot – jeden z pięciu elementów, z których uformowany jest Voltron. Każdy lew musi samodzielnie wybrać swojego pilota, którego Kwintesencja będzie odpowiadać jego własnej. Lwy Voltrona mają standardowe i dodatkowe umiejętności, które zostają odblokowane przez Paladynów za pomocą magicznego przedmiotu o nazwie Bayard. Żółty Lew to lewa noga wielkiego robota – Strażnik Ducha Ziemi. Pilotujący go bohater musi mieć wielkie serce i stawiać dobro innych ponad własnym. Lew jest wyposażony w laser w ogonie, działko w pysku, lwią zbroję i ostrze w szczęce.

Figurka Żółtego Lwa posiada punkty artykulacji, dzięki którym porusza głową, ogonem i nogami. Na grzbiecie zwierzęcia znajduje się ruchomy element zbroi, za pomocą którego poruszymy łapami lwa.

Wymiary figurki: ok. 14cm (dł.) x 12cm (wys.) x 5cm

  • Producent: Playmates
  • Seria: Voltron: Legendarny Obrońca
  • Numer katalogowy: 66687
  • Sugerowany wiek: 4+
  • Wymiary opakowania: 23cm x 19cm x 6cm

Voltron: Legendarny Obrońca to animowany serial dla dzieci, emitowany na platformie Netflix. Za produkcję serialu odpowiada amerykańska wytwórnia DreamWorks Animation Television. Fabuła bajki i bohaterowie mają swój pierwowzór w klasycznych japońskich produkcjach anime. Bohaterami serialu są roboty, a miejscem akcji – wszechświat w stylu science-fiction. Każda planeta dysponuje energią, która została nazwana „Kwintesencją” i która może zasilać wszelkie pojazdy oraz jest źródłem mocy magicznej. Przestrzeń kosmiczna przez millenia jest dewastowana i niszczona przez Imperium Galra i ich władczego przywódcę Zarkona, który podbija i ciemięży kolejny cywilizacje. Jedynym realnym zagrożeniem dla Imperium jest Voltron – stumetrowy robot – wojownik, którego „ciało” składa się z pięciu mechów – lwów, pilotowanych przez Paladynów. Kosmiczna wojna zakończyła się zniszczeniem królestwa Altei, a Voltron został odseparowany przez króla Alfora (który go stworzył), by chronić go przed zemstą Galra. Moc pięciu lwów – mechów została rozesłana do pięciu różnych lokalizacji w całym wszechświecie do czasu pojawienia się kolejnej generacji Paladynów i powrotu pilota Voltrona.

Voltron był uśpiony przez 10 tysięcy lat. Po powrocie Shiro na ziemię, bohaterowie odnajdują Niebieskiego Lwa, który wskazuje im drogę do Zamku Lwów. Bohaterowie budzą z uśpienia księżniczkę Allurę i Corana, którzy lokalizują pozostałe mechy i ponownie formuję Legendarnego Obrońcę.