Kategorie

Voltron: Legendarny Obrońca

Voltron: Legendarny Obrońca

Voltron: Legendarny Obrońca to animowany serial dla dzieci, inspirowany japońską anime. Bajka opowiada historię stumetrowego robota, który czuwa nad bezpieczeństwem Wszechświata. Robot – Obrońca składa się z pięciu elementów – mechanicznych lwów, które stanowią jego korpus (Czarny Lew), obie nogi i ramiona. Każdy z lwów dysponuje wyjątkowym umiejętnościami, które wykorzystuje podczas ataku. Lwy, tak jak wszystko w tym fantastycznym uniwersum, mają w sobie magiczną moc, tzw. Kwintesencję. Każdy z nich samodzielnie wybiera swojego pilota, czyli Paladyna.

Obrońca Voltron przez 10 tysięcy lat pozostawał w uśpieniu, a poszczególne lwy zostały ukryte w różnych częściach uniwersum i czekają na nową generację Paladynów. Jeden z nich – Niebieski Lew został odkryty przez Shiro, który również wybudził z uśpienia księżniczkę Allurę i Corana, którzy zlokalizowali pozostałe mechy. Voltron powrócił, a zły i przywódczy Zarkon ponownie może obawiać się o swoją pozycję!

Na podstawie bajki stworzono serię zabawek z głównymi bohaterami. Funkcyjne Lwy i figurki Voltrona pozwalają na kreatywną zabawę i odgrywanie serialowych scenek. Wszystkie zabawki są oryginalne i zostały wyprodukowane na licencji DreamWorks.

 

Brak produktów do wykazania w tej kategorii.