Kategorie

Robozuna

Robozuna

Robozuna to autorska produkcja Netlifxa skierowana do młodszych odbiorców. Pierwszy sezon ukazał się jesienią 2018 roku. Serial utrzymany jest w konwencji Sci-Fi.

Fabuła opowiada o czternastoletnim Aristonie, który został osierocony. Wraz ze zbudowanym przez siebie robotem Manglem próbuje wyzwolić swój naród spod opresji wrogiego imperium Corvus. Przeciwnik dysponuje armią żołnierzy-robotów, która pilnuje porządku.

Robozuna jest sposobem na wyzwolenie się spod terroru Corvusu. Jest to sport walki, gdzie na arenie walczą ze sobą roboty. Ariston buduje Mangle’a, by wystawić go do gry. Między człowiekiem a botem rodzi się przyjaźń. Stwórca ma dla Mangle’a najwyższy priorytet. Mimo swojej nieporadności, próbuje go chronić najlepiej, jak potrafi.

Bohaterom w walce towarzyszą m.in. Lanista, który od początku sprzeciwiał się imperatorowi oraz jego córka Livia, która wspiera zespół tak, by jej ojciec był zawsze z niej dumny. Widowisko opiewa w wiele zaskakujących zwrotów akcji i robiących wrażenie potyczek. Skłania także młodego widza do refleksji na temat pracy zespołowej, jej wyzwaniach i potędze, jak również pokazuje drogę do poznania własnego ja.

 

Robozuna z oferty Kimland:

Wyświetl: Lista / Tabela
Pokaż:
Sortuj według:
Robozuna - Figurka robota - Clunk ze światłem i dźwiękiem - C13002 Clunk to wojenny bot,..
80.00 PLN
Robozuna - Figurka robota - Mangle ze światłem i dźwiękiem - C13001 Mangle to robot walc..
80.00 PLN