Kategorie

Wojownicze Żółwie Ninja - Raphael - Battle Shell 80829

Wojownicze Żółwie Ninja - Raphael - Battle Shell 80829
Wojownicze Żółwie Ninja - Raphael - Battle Shell 80829 Wojownicze Żółwie Ninja - Raphael - Battle Shell 80829 Wojownicze Żółwie Ninja - Raphael - Battle Shell 80829
Kod produktu: 80829
Kod EAN: 8056379070948-80829
• Niedostępny
Cena: 49.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Wojownicze Żółwie Ninja - Raphael - Battle Shell 80829

 

Nowe figurki Wojowniczych Żółwi Ninja z serii Battle Shell to masa atrakcji dla małych fanów nowego serialu z legendarnymi bohaterami. Plastikowy Raphael posiada kilka punktów artykulacji, dzięki którym możemy poruszać jego ramionami i nogami oraz ustawiać figurkę w różnych bitewnych pozycjach. Co więcej, jego otwierana skorupa stanowi prawdziwy arsenał! W pomysłowym schowku na broń znajduje się miejsce dla zabawkowych gadżetów, które wykorzystamy podczas odgrywania scen walki z przeciwnikami czy treningów ninjitsu. Do zestawu dołączono także tajemniczy dodatek – niespodziankę. 
 
Raphael jest jednym z czterech braci wychowanych i wyszkolonych przez mistrza sztuki ninjitsu – szczura Splintera. Ma trudny charakter – jest odważny i waleczny, ale też impulsywny i agresywny. Zawsze rzuca się w sam środek wiru walki, bezwzględnie wybijając przeciwników do nogi. Ten brutalny, ale doskonały wojownik jest samotnikiem, który chodzi własnymi ścieżkami. Jest niezwykle irytującym bratem i współlokatorem, który lubuje się w kwestionowaniu przywództwa, inteligencji i poczytalności reszty ekipy. 
 
Wymiary figurki: ok. 10cm (wys.)

29 września miał swoją polską premierę nowy serial animowany - Wojownicze Żółwie Ninja: Ewolucja, emitowany na kanale Nickelodeon. Na telewizyjnych ekranach znów zobaczymy znane postaci: Donatella, Michelangela, Leonarda, Rafaela czy Splintera. W nowym serialu wojownicze Żółwie Ninja znów zajmą się rozwikływaniem tajemniczych zagadek Nowego Jorku. Pierwowzory postaci pochodzą z serii komiksów autorstwa Kevina Eastmana i Petera Lairda, wydanej przez Mirage Studios. Czwórka głównych bohaterów to grupa żółwi, które przeobraziły się w antropomorficzne istoty pod wpływem mutagenu. Wojownicy Ninja zostali wyszkoleni przez sensei Splintera – szczura o ludzkich cechach wyglądu i charakteru. Żółwie Ninja zamieszkują nowojorską sieć kanalizacyjną, a każdego dnia walczą z przestępcami, mutantami, kosmitami, zbrodniarzami i bandytami w trosce o bezpieczeństwo nowojorczyków. Na podstawie serii komiksów postało kilka animowanych seriali, produkcji kinowych i gier komputerowych. Teraz mali fani Żółwi Ninja mogą ponownie przeżywać znane przygody z figurkami i zabawkami z serii, które zostały wyprodukowane na licencji Nickelodeon przez firmę Playmates.

  • Producent: Playmates
  • Seria: Wojownicze Żółwie Ninja
  • Numer katalogowy: 80829
  • Sugerowany wiek: 4+
  • Wymiary opakowania: 23cm x 19cm x 5,5cm