Kategorie

Wojownicze Żółwie Ninja - Michelangelo - Battle Shell 80828

Wojownicze Żółwie Ninja - Michelangelo - Battle Shell 80828
Wojownicze Żółwie Ninja - Michelangelo - Battle Shell 80828 Wojownicze Żółwie Ninja - Michelangelo - Battle Shell 80828 Wojownicze Żółwie Ninja - Michelangelo - Battle Shell 80828
Kod produktu: 80828
Kod EAN: 8056379070948-80828
• Niedostępny
Cena: 49.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Wojownicze Żółwie Ninja - Michelangelo - Battle Shell 80828

 

Jest najmłodszym z czterech braci – Wojowniczych Żółwi Ninja, wychowanych i wytrenowanych przez mistrza Ninjitsu szczura Splintera. Jego ulubionym posiłkiem jest pizza, ma ogromne poczucie humoru, pozytywne nastawienie do świata i wielkie serce. Mikey (Michelangelo) ma jednak tendencję do pakowania się w nie lada tarapaty, a do głowy często wpadają mu szalone, lecz dość głupie pomysły. Podczas walki naśmiewa się ze swoich przeciwników, wymyślając im obraźliwe przezwiska, co skutecznie rozprasza rywali i przeważa szalę zwycięstwa na korzyść Żółwi Ninja. 
 
Nowa figurka z serii Battle Shell, zaprojektowana i wyprodukowana na licencji Nickelodeon skrywa niesamowite atrakcje dla małych fanów nowojorskich obrońców. W skorupie na plecach żółwia ukryty jest schowek na broń z wyposażeniem. Skorupa otwiera się i zamyka, w zależności od odgrywanej sceny czy pomysłu na zabawę. Co więcej, do zestawu dołączono jeden tajemniczy dodatek – niespodziankę! 

29 września miał swoją polską premierę nowy serial animowany - Wojownicze Żółwie Ninja: Ewolucja, emitowany na kanale Nickelodeon. Na telewizyjnych ekranach znów zobaczymy znane postaci: Donatella, Michelangela, Leonarda, Rafaela czy Splintera. W nowym serialu wojownicze Żółwie Ninja znów zajmą się rozwikływaniem tajemniczych zagadek Nowego Jorku. Pierwowzory postaci pochodzą z serii komiksów autorstwa Kevina Eastmana i Petera Lairda, wydanej przez Mirage Studios. Czwórka głównych bohaterów to grupa żółwi, które przeobraziły się w antropomorficzne istoty pod wpływem mutagenu. Wojownicy Ninja zostali wyszkoleni przez sensei Splintera – szczura o ludzkich cechach wyglądu i charakteru. Żółwie Ninja zamieszkują nowojorską sieć kanalizacyjną, a każdego dnia walczą z przestępcami, mutantami, kosmitami, zbrodniarzami i bandytami w trosce o bezpieczeństwo nowojorczyków. Na podstawie serii komiksów postało kilka animowanych seriali, produkcji kinowych i gier komputerowych. Teraz mali fani Żółwi Ninja mogą ponownie przeżywać znane przygody z figurkami i zabawkami z serii, które zostały wyprodukowane na licencji Nickelodeon przez firmę Playmates.

  • Producent: Playmates
  • Seria: Wojownicze Żółwie Ninja
  • Numer katalogowy: 80828
  • Sugerowany wiek: 4+
  • Wymiary opakowania: 23cm x 19cm x 5,5cm