Kategorie

Wojownicze Żółwie Ninja - Albearto - Figurka z akcesoriami 80830

Wojownicze Żółwie Ninja - Albearto - Figurka z akcesoriami 80830
Wojownicze Żółwie Ninja - Albearto - Figurka z akcesoriami 80830 Wojownicze Żółwie Ninja - Albearto - Figurka z akcesoriami 80830
Kod produktu: 80830
Kod EAN: 8056379070948-80830
Cena: 49.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Wojownicze Żółwie Ninja - Albearto - Figurka z akcesoriami 80830

 

Historia Albearto to opowieść o nieszczęśliwej pomyłce, która zmieniła sympatycznego, animatronicznego misia w potwora. Bohater pracował w nowojorskiej pizzerii, gdzie zazwyczaj zabawiał małych klientów, śpiewając im urodzinowe piosenki i rozśmieszając swoim wyglądem – strojem szefa kuchni i długimi wąsikami. Zwierzęcy robot wymagał przeprogramowania. Zadania tego, na zlecenie April, podjął się nie kto inny, a jeden z Wojowniczych Żółwi Ninja. Donatello, który jest genialnym wynalazcą, zaktualizował oprogramowanie animatronika, jednak nie wszystko poszło po jego myśli. Albearto stał się agresywny i zaczął walczyć przeciwko naszym żółwim wojownikom. Jedyną możliwością było rozproszenie uwagi misia poprzez zaintonowanie urodzinowego „sto lat”. Wykorzystując roztargnienie robota, April dezaktywowała go, uderzając jego głowę. Mimo to, oczy robota nadal się świeciły, co wskazywało na to, że nie został zniszczony. Albearto stał się jednym z największych wrogów Wojowniczych Żółwi Ninja.

Figurka bohatera została wyprodukowana na licencji Nickelodeon i jest zabawką oryginalną. Do figurki dołączono akcesoria: broń oraz kawałek „krwawej” pizzy. Z figurkami z serii możesz ogrywać ulubione komiksowe, filmowe i serialowe sceny, wcielając się w role głównych bohaterów.

29 września miał swoją polską premierę nowy serial animowany - Wojownicze Żółwie Ninja: Ewolucja, emitowany na kanale Nickelodeon. Na telewizyjnych ekranach znów zobaczymy znane postaci: Donatella, Michelangela, Leonarda, Rafaela czy Splintera. W nowym serialu wojownicze Żółwie Ninja znów zajmą się rozwikływaniem tajemniczych zagadek Nowego Jorku. Pierwowzory postaci pochodzą z serii komiksów autorstwa Kevina Eastmana i Petera Lairda, wydanej przez Mirage Studios. Czwórka głównych bohaterów to grupa żółwi, które przeobraziły się w antropomorficzne istoty pod wpływem mutagenu. Wojownicy Ninja zostali wyszkoleni przez sensei Splintera – szczura o ludzkich cechach wyglądu i charakteru. Żółwie Ninja zamieszkują nowojorską sieć kanalizacyjną, a każdego dnia walczą z przestępcami, mutantami, kosmitami, zbrodniarzami i bandytami w trosce o bezpieczeństwo nowojorczyków. Na podstawie serii komiksów postało kilka animowanych seriali, produkcji kinowych i gier komputerowych. Teraz mali fani Żółwi Ninja mogą ponownie przeżywać znane przygody z figurkami i zabawkami z serii, które zostały wyprodukowane na licencji Nickelodeon przez firmę Playmates.

  • Producent: Playmates
  • Seria: Wojownicze Żółwie Ninja
  • Numer katalogowy: 80830
  • Sugerowany wiek: 4+
  • Wymiary opakowania: 23cm x 19cm x 5,5cm