Kategorie

VTech - Teczuszka Maluszka - Interaktywny laptop 60676

VTech - Teczuszka Maluszka - Interaktywny laptop 60676
VTech - Teczuszka Maluszka - Interaktywny laptop 60676 VTech - Teczuszka Maluszka - Interaktywny laptop 60676
Kod produktu: 60676
Kod EAN: 5900511606768
• Niedostępny
Cena: 89.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

VTech Baby - Teczuszka Maluszka - Interaktywny laptop 60676

Otwórz kolorową Teczuszkę Maluszka i przygotuj się na super zabawę! Plastikowa zabawka interaktywna ma formę otwieranej teczki – laptopa, w środku której znajdziemy elektroniczne panele z podświetlanymi przyciskami, grzechotką do rolowania, myszką – suwaczkiem i guzikami, które uruchamiają muzykę, melodie, zabawne wypowiedzi i edukacyjne frazy. Zabawka odtwarza łącznie ponad 115 zwrotów i dźwięków.

Zabawka dostępna jest w polskiej wersji językowej.

Zabawka składa się z dwóch elektronicznych panelów. Jeden z nich to podświetlana pomarańczowa płytka z dziewięcioma ponumerowanymi przyciskami z kolorowymi grafikami (księżyc, piłka, drzewo, marchewka etc.). Podczas odtwarzania melodii i dźwięków światełka migają, tworząc atrakcyjną projekcję. Po prawej stronie ekranu, jak na prawdziwym laptopie, znajdują się ikonki zegara, poczty i wiadomości. Poniżej znajduje się panel interaktywny z funkcyjnymi przyciskami o różnym kształcie i kolorze. W zależności od tryby zabawy, wciskając przyciski maluch usłyszy nazwy zwierząt, dźwięki, melodie i wesołe piosenki. Dźwięki i światełka są również aktywowane za pomocą interaktywnej „myszki” w kształcie niebieskiego gryzonia. Dodatkowo, podczas otwierania teczuszki dziecko uczy się wyrazów przeciwstawnych.

Dodatkowymi zaletami zabawki jest możliwość regulacji poziomu głośności dźwięków, wysoka jakość materiałów i wykonania, która zapewnia długą i bezpieczną zabawę oraz funkcja automatycznego wyłączenia, która oszczędza baterie.

Wymiary teczuszki (rozłożonej): ok. 30cm x 28cm x 4cm

Wymagane baterie: 2x AA (LR6) – w zestawie znajdują się baterie testowe o krótszej trwałości.

  • Producent: VTech
  • Numer katalogowy: 60676
  • Wiek dziecka: 6-36 mies.
  • Wymiary opakowania: 33cm x 30cm x 7,5cm

Pierwsza zabawka marki VTech powstała już w 1976 roku. W ciągu tych ponad 40-stu lat firma stała się jednym z największych producentów zabawek elektronicznych dla dzieci. Misją VTech jest edukowanie dzieci poprzez dostarczenie im atrakcyjnych, funkcjonalnych i bezpiecznych zabawek. Pomysłowe wzornictwo, zaawansowane rozwiązania technologiczne i wysoka jakość materiałów to tylko część zalet zabawek VTech. Co ważne, wszystkie produkty marki są projektowane i testowane przez doświadczonych pedagogów, którzy jak nikt inny znają potrzeby dzieci. Edukacyjne treści są dostosowane do wieku i poziomu rozwoju maluchów, kolorowe przyciski i przełączniki pobudzają ciekawość świata i chęć odkrywania nowego, a wysokiej jakości tworzywo sztuczne zapewnia trwałość zabawek. Wszystkie zabawki VTech są dostępne w polskiej wersji językowej, a poprzez dobór słownictwa, wyrażeń i wesołych piosenek wpływają na proces nauki mówienia.