Kategorie

VTech Baby - Tablet maluszka - 60407

VTech Baby - Tablet maluszka - 60407
VTech Baby - Tablet maluszka - 60407
Kod produktu: 60407
Kod EAN: 5900511604078
• Niedostępny
Cena: 75.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

VTech Baby - Tablet maluszka - 60407

Maluszki uwielbiają kolorowe i migające ekrany sprzętów elektronicznych – komputerów, tabletów czy telefonów komórkowych. Marka VTech, rozumiejąc potrzeby i preferencje dzieci, stworzyła fantastyczny, kolorowy „tablet” z interaktywnymi przyciskami. Plastikowa zabawka posiada 9 podświetlanych przycisków z ilustracjami zwierzątek, przedmiotów czy literek. Poniżej zamontowano pomarańczowo – zieloną kuleczkę do obracania, która jednocześnie uruchamia wesołe dźwięki i melodie. Zabawka odtwarza trzy edukacyjne piosenki i 10 różnych melodii.

Tablet Maluszka to zabawka dostosowana wielkością i wagą do małych rączek. Z boku zabawki znajduje się regulator głośności. Podczas zabawy przyciski z grafikami podświetlają się na różne kolory, tworząc przykuwającą uwagę projekcję. Zabawka ćwiczy koordynację wzrokowo – ruchową, wspomaga rozwój językowy (nauka literek, cyferek, nazw zwierząt i dni tygodnia) i sensoryczny (wspomaga koordynację oko-ręka), a migające światełka zachęcają do zabawy.

Wymiary tabletu: ok. 16,5cm x 13,5cm x 2,5cm 

  • Producent: VTech
  • Numer katalogowy: 60407
  • Wiek dziecka: 6-36 mies.
  • Wymiary opakowania: 25,5cm x 21,5cm x 4,5cm

Pierwsza zabawka marki VTech powstała już w 1976 roku. W ciągu tych ponad 40-stu lat firma stała się jednym z największych producentów zabawek elektronicznych dla dzieci. Misją VTech jest edukowanie dzieci poprzez dostarczenie im atrakcyjnych, funkcjonalnych i bezpiecznych zabawek. Pomysłowe wzornictwo, zaawansowane rozwiązania technologiczne i wysoka jakość materiałów to tylko część zalet zabawek VTech. Co ważne, wszystkie produkty marki są projektowane i testowane przez doświadczonych pedagogów, którzy jak nikt inny znają potrzeby dzieci. Edukacyjne treści są dostosowane do wieku i poziomu rozwoju maluchów, kolorowe przyciski i przełączniki pobudzają ciekawość świata i chęć odkrywania nowego, a wysokiej jakości tworzywo sztuczne zapewnia trwałość zabawek. Wszystkie zabawki VTech są dostępne w polskiej wersji językowej, a poprzez dobór słownictwa, wyrażeń i wesołych piosenek wpływają na proces nauki mówienia.