Kategorie

VTech Baby - Migocząca Hula-Kula - Zabawka interaktywna 60103

VTech Baby - Migocząca Hula-Kula - Zabawka interaktywna 60103
VTech Baby - Migocząca Hula-Kula - Zabawka interaktywna 60103 VTech Baby - Migocząca Hula-Kula - Zabawka interaktywna 60103
Kod produktu: 60103
Kod EAN: 5900511601039
• Dostępny
Cena: 89.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

VTech Baby - Migocząca Hula-Kula - Zabawka interaktywna 60103

 

Hula-Kula to jedna z najpopularniejszych zabawek interaktywnych marki VTech Baby, dostępna w dwóch odsłonach. Migocząca wersja zabawki zachęci dziecko do zabawy, prezentując wesołą projekcję światełek w rytm odtwarzanych melodii. Plastikowa kula wyposażona jest w mechanizm, który samoczynnie wprowadza ją w ruch. Uciekająca zabawka zachęca malucha do jej gonienia, a tym samym prób raczkowania i stawiania pierwszych kroków. Uruchom zabawkę, przesuwając włącznik i zobacz jak rozświetlają się cztery przyciski na kuli – okrągła platforma z biedronką oraz ponumerowane figury geometryczne: koło, kwadrat i trójkąt z ilustracjami pszczółek, gąsienicy i ślimaków, które obrazują dziecku zapisane liczby. Pozostałe interaktywne przyciski mają formę kolorowych zwierząt: pieska, kotka i małpki. Ich wciskanie uruchamia treści edukacyjne zabawki – wesołe melodie, dźwięki, wypowiedzi i piosenki, które od razu wpadają w ucho. Dodatkowo do kuli doczepiono sześć kolorowych, satynowych metek, które dziecko będzie chwytać małymi rączkami.

Migocząca Hula-Kula zachęca malucha do raczkowania i chodzenia, a także uczy cyferek, rozróżniania kolorów i kształtów, liczenia i nazw zwierząt. Muzyczna zabawa doskonale rozwija wyobraźnię i kreatywność oraz pobudza i stymuluje zmysł słuchu. Dodatkowym atutem zabawki jest włącznik i wyłącznik zabawki oraz regulacja głośności.  

Wymagane baterie: 3x AA/LR6 - w zestawie dostępne są baterie testowe.

Wersja językowa zabawki: polska

  • Producent: VTech
  • Numer katalogowy: 60103
  • Wiek dziecka: 6-24 mies.
  • Wymiary opakowania: 20cm x 19cm x 18cm

Pierwsza zabawka marki VTech powstała już w 1976 roku. W ciągu tych ponad 40-stu lat firma stała się jednym z największych producentów zabawek elektronicznych dla dzieci. Misją VTech jest edukowanie dzieci poprzez dostarczenie im atrakcyjnych, funkcjonalnych i bezpiecznych zabawek. Pomysłowe wzornictwo, zaawansowane rozwiązania technologiczne i wysoka jakość materiałów to tylko część zalet zabawek VTech. Co ważne, wszystkie produkty marki są projektowane i testowane przez doświadczonych pedagogów, którzy jak nikt inny znają potrzeby dzieci. Edukacyjne treści są dostosowane do wieku i poziomu rozwoju maluchów, kolorowe przyciski i przełączniki pobudzają ciekawość świata i chęć odkrywania nowego, a wysokiej jakości tworzywo sztuczne zapewnia trwałość zabawek. Wszystkie zabawki VTech są dostępne w polskiej wersji językowej, a poprzez dobór słownictwa, wyrażeń i wesołych piosenek wpływają na proces nauki mówienia.