Kategorie

VTech Baby - Bam Bam w kształty gram - 60670

VTech Baby - Bam Bam w kształty gram - 60670
VTech Baby - Bam Bam w kształty gram - 60670 VTech Baby - Bam Bam w kształty gram - 60670
Kod produktu: 60670
Kod EAN: 5900511606706
• Niedostępny
Cena: 62.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

VTech Baby - Bam Bam w kształty gram - 60670

Bam Bam w kształty gram to niezwykle pomysłowa zabawka, które spełnia kilka różnych funkcji. Żółty interaktywny bębenek jest jednocześnie sorterem kształtów z klockami, zabawką muzyczną, na której można grać oraz zabawką interaktywną, która odtwarza ponad 50 piosenek, melodii, dźwięków i zwrotów.

Na czerwonej „powłoce” bębenka znajduje się pięć otworów w różnych kształtach (serce, gwiazdka, trójkąt, koło, kwadrat). Zadaniem dziecka jest dopasowanie elementów do odpowiednich otworów. Zabawka „rozpoznaje” klocki, dzięki czemu uczy dzieci nazw kształtów, kolorów, cyferek oraz odgłosów zwierząt, które ozdabiają ścianki klocków (owieczka, krowa, pies, kaczka, kotek). Na środku zabawki znajduje się żółty przycisk w kształcie dłoni. Naciśnij go, by usłyszeć edukacyjne treści i wesołe piosenki. Co więcej, na bębenku można grać, uderzając dłońmi w jego powłokę. Zabawa z interaktywnym bębenkiem rozwija także umiejętności manualne i koordynacyjne.

Wymiary zabawki: ok. 20cm (średnica) x 11cm (wys.)

  • Producent: VTech
  • Numer katalogowy: 60670
  • Wiek dziecka: 12-36 mies.
  • Wymiary opakowania: 25cm x 21cm x 13cm

Pierwsza zabawka marki VTech powstała już w 1976 roku. W ciągu tych ponad 40-stu lat firma stała się jednym z największych producentów zabawek elektronicznych dla dzieci. Misją VTech jest edukowanie dzieci poprzez dostarczenie im atrakcyjnych, funkcjonalnych i bezpiecznych zabawek. Pomysłowe wzornictwo, zaawansowane rozwiązania technologiczne i wysoka jakość materiałów to tylko część zalet zabawek VTech. Co ważne, wszystkie produkty marki są projektowane i testowane przez doświadczonych pedagogów, którzy jak nikt inny znają potrzeby dzieci. Edukacyjne treści są dostosowane do wieku i poziomu rozwoju maluchów, kolorowe przyciski i przełączniki pobudzają ciekawość świata i chęć odkrywania nowego, a wysokiej jakości tworzywo sztuczne zapewnia trwałość zabawek. Wszystkie zabawki VTech są dostępne w polskiej wersji językowej, a poprzez dobór słownictwa, wyrażeń i wesołych piosenek wpływają na proces nauki mówienia.