Kategorie

VTech Baby - Aligator Edukator - 60620

VTech Baby - Aligator Edukator - 60620
VTech Baby - Aligator Edukator - 60620 VTech Baby - Aligator Edukator - 60620
Kod produktu: 60620
Kod EAN: 5900511606201
• Niedostępny
Cena: 119.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

VTech Baby - Aligator Edukator - 60620

Aligator Edukator to jedna z najciekawszych zabawek interaktywnych dla dzieci od marki VTech. Duży plastikowy gad otwiera paszczę i wychodzi z nami na spacer, dając się prowadzić na sznurku. Podczas ciągnięcia zabawka wydaje odgłosy chrupania oraz porusza głową. Na świecącym ogonie aligatorka możemy wybrać jeden z pięciu modułów nauki. 
 
Na grzbiecie zabawkowego aligatora znajdują się kolorowe przyciski ze zwierzątkami i literakami alfabetu (od których zaczynają się ich nazwy), które odtwarzają wypowiedzi i melodie w zależności od wybranego modułu zabawy. 
 
1. Nauka literek i ich wymowy
2. Ciekawostki o zwierzątkach, które widzimy na przyciskach
3. Gra „O czym myślę” – zabawka wydaje polecenia, a dziecko naciska odpowiednie guziki
4. Nauka wymowy i łamańce językowe składające się z wyrazów na konkretną literę (np. „Bóbr brodzi błogo w bagienku”). 
5. Muzyczna zabawa z melodiami i dźwiękami
 
Edukacyjny Aligator to ponad 125 piosenek, melodii, dźwięków i zwrotów, które uczą malucha nowych słów, wymowy, literek alfabetu, nazw zwierząt i ciekawostek. Podczas odtwarzania melodii i dźwięków ogon aligatora świeci się, co jest dodatkową atrakcją dla dziecka. 
  • Producent: VTech
  • Numer katalogowy: 60620
  • Wiek dziecka: 2-5
  • Wymiary opakowania: 40cm x 24cm x 13cm

Pierwsza zabawka marki VTech powstała już w 1976 roku. W ciągu tych ponad 40-stu lat firma stała się jednym z największych producentów zabawek elektronicznych dla dzieci. Misją VTech jest edukowanie dzieci poprzez dostarczenie im atrakcyjnych, funkcjonalnych i bezpiecznych zabawek. Pomysłowe wzornictwo, zaawansowane rozwiązania technologiczne i wysoka jakość materiałów to tylko część zalet zabawek VTech. Co ważne, wszystkie produkty marki są projektowane i testowane przez doświadczonych pedagogów, którzy jak nikt inny znają potrzeby dzieci. Edukacyjne treści są dostosowane do wieku i poziomu rozwoju maluchów, kolorowe przyciski i przełączniki pobudzają ciekawość świata i chęć odkrywania nowego, a wysokiej jakości tworzywo sztuczne zapewnia trwałość zabawek. Wszystkie zabawki VTech są dostępne w polskiej wersji językowej, a poprzez dobór słownictwa, wyrażeń i wesołych piosenek wpływają na proces nauki mówienia.