Kategorie

Voltron: Legendarny Obrońca - Czarny Lew interaktywny - 50 dźwięków 66996

Voltron: Legendarny Obrońca - Czarny Lew interaktywny - 50 dźwięków 66996
Voltron: Legendarny Obrońca - Czarny Lew interaktywny - 50 dźwięków 66996 Voltron: Legendarny Obrońca - Czarny Lew interaktywny - 50 dźwięków 66996 Voltron: Legendarny Obrońca - Czarny Lew interaktywny - 50 dźwięków 66996 Voltron: Legendarny Obrońca - Czarny Lew interaktywny - 50 dźwięków 66996
Kod produktu: 66996
Kod EAN: 8056379040187
• Niedostępny
Cena: 179.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Voltron: Legendarny Obrońca - Czarny Lew interaktywny - 50 dźwięków 66996

Voltron to Legendarny Obrońca Wszechświata, który składa się z pięciu elementów. Są nimi mechaniczny lwy, które dysponują mocami, bronią i różnymi funkcjami. Razem tworzą stumetrowego robota, który walczy w obronie kosmosu przed złem. Czerwony Lew to prawe ramię robota, Zielony Lew to lewe ramię, Niebieski Lew jest prawą nogą Voltrona, a Żółty Lew – lewą. Najważniejszy jest jednak Czarny Lew, który stanowi głowę i korpus Voltrona. Paladynem – pilotem Czarnego Lwa jest Shiro – doświadczony kadet, oddany wojownik i były gladiator, który walczył na arenie Imperium. Lider Paladynów jest osobą decyzyjną, spokojną, troskliwą i mądrą. Czarny Lew dysponuje różną bronią, m.in. laserem w ogonie, działkiem w pysku, ostrzem w szczęce i efemerycznymi ostrzami. Jest także Strażnikiem Ducha Nieba.

Zabawka interaktywna Czarny Lew to duża, ruchoma figurka, która posiada ponad 25 punktów artykulacji. Lew porusza łapami, głową i skrzydłami, które rosną mu na grzbiecie. Co więcej, odtwarza ponad 50 dźwięków i fraz z serialu animowanego (w języku angielskim), a znaczek na jego torsie świeci się na niebiesko.

Do zestawu dołączono mały ścigacz należący do Shiro.

Aby stworzyć wielkiego robota Voltrona potrzebujesz jeszcze czterech pozostałych lwów, które są sprzedawane oddzielnie.

Wersja językowa zabawki: angielska.

Wymiary figurki: ok. 25cm (dł.) x 15cm x 12cm

  • Producent: Playmates
  • Seria: Voltron: Legendarny Obrońca
  • Numer katalogowy: 66996
  • Sugerowany wiek: 4+
  • Wymiary opakowania: 30cm x 30cm x 15,5cm

Voltron: Legendarny Obrońca to animowany serial dla dzieci, emitowany na platformie Netflix. Za produkcję serialu odpowiada amerykańska wytwórnia DreamWorks Animation Television. Fabuła bajki i bohaterowie mają swój pierwowzór w klasycznych japońskich produkcjach anime. Bohaterami serialu są roboty, a miejscem akcji – wszechświat w stylu science-fiction. Każda planeta dysponuje energią, która została nazwana „Kwintesencją” i która może zasilać wszelkie pojazdy oraz jest źródłem mocy magicznej. Przestrzeń kosmiczna przez millenia jest dewastowana i niszczona przez Imperium Galra i ich władczego przywódcę Zarkona, który podbija i ciemięży kolejny cywilizacje. Jedynym realnym zagrożeniem dla Imperium jest Voltron – stumetrowy robot – wojownik, którego „ciało” składa się z pięciu mechów – lwów, pilotowanych przez Paladynów. Kosmiczna wojna zakończyła się zniszczeniem królestwa Altei, a Voltron został odseparowany przez króla Alfora (który go stworzył), by chronić go przed zemstą Galra. Moc pięciu lwów – mechów została rozesłana do pięciu różnych lokalizacji w całym wszechświecie do czasu pojawienia się kolejnej generacji Paladynów i powrotu pilota Voltrona.

Voltron był uśpiony przez 10 tysięcy lat. Po powrocie Shiro na ziemię, bohaterowie odnajdują Niebieskiego Lwa, który wskazuje im drogę do Zamku Lwów. Bohaterowie budzą z uśpienia księżniczkę Allurę i Corana, którzy lokalizują pozostałe mechy i ponownie formuję Legendarnego Obrońcę.