Kategorie

Trefl Brick Trick - Buduj z cegły - Klej 40g 61037

Trefl Brick Trick - Buduj z cegły - Klej 40g 61037
Trefl Brick Trick - Buduj z cegły - Klej 40g 61037
Marka: Trefl
Kod produktu: 61037
Kod EAN: 5900511610376
• Niedostępny
Cena: 13.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Trefl Brick Trick - Buduj z cegły - Klej 40g 61037

 
Tubka kleju o pojemności 40g do łączenia cegiełek z serii Brick Trick od marki Trefl! 

Brick Trick to świetny pomysł na kreatywną zabawę! Wciel się w rolę konstruktora i wznieś budowlę z prawdziwych cegieł i drewna – z tą różnicą, że z miniaturowych elementów! Świetna zabawa murowana! Użyj kleju jako zaprawy cementowej, by połączyć ze sobą niewielkie cegiełki. Dotnij deseczki i zainstaluj elementy dekoracyjne, takie jak sztuczne trawniki czy piosnki z postaciami. Cegiełki są w stu procentach naturalne, a dziecko może je trwale ze sobą połączyć, układając cegły i sklejając je ze sobą. Co więcej, cegły możemy także w prosty sposób rozdzielić, używając w tym celu wody. W ten sposób naprawimy projekt lub zrealizujemy zupełnie nowy. Zabawa trwa bez końca!

Buduj z cegieł to pomysłowa seria zabawek od polskiej marki Trefl, która rozwija wyobraźnię i kreatywność, a także wspomaga koncentrację oraz umiejętności manualne, koordynacyjne i motoryczne.

  • Pojemność tubki: 40g
  • Producent: Trefl
  • Wiek dziecka: 6+
  • Nr katalogowy: 61037
  • Wymiary opakowania: 10cm x 3cm x 3cm

Trefl jest jednym z największych producentów i dystrybutorów puzzligier planszowych oraz kart do gry. Grypa Trefl działa od 1985 roku, a w jej skład wchodzą także spółki dystrybucyjne na Węgrzech, Ukrainie, Słowacji oraz w Czechach. Firma jako jedna z wiodących grup kapitałowych na Pomorzu, obejmuje przedsiębiorstwa produkcyjno-handlowe, cztery spółki sportowe i jedną medialną. Od 2008 roku Trefl zajmuje się także dystrybucją modeli samochodzików SIKU oraz elektronicznych zabawek edukacyjnych marki VTech (jako jedyna w Polsce). Jedną ze składowych firmy jest Fabryka Kart Trefl-Kraków spółka z o. o. Grupa Trefl zatrudnia ponad 500 pracowników, a jej produkty eksportowane są do 50 krajów świata. Przedsiębiorstwo troszczy się o bezpieczeństwo wszystkich produktów oraz o wysokie walory edukacyjne i rozrywkowe. Trefl wspiera również różne drużyny i inicjatywy sportowe, wspomaga organizacje dobroczynne i dba o środowisko naturalne.