Kategorie

Trefl 00783 Domino Tomek i Przyjaciele

Trefl 00783 Domino Tomek i Przyjaciele
Trefl 00783 Domino Tomek i Przyjaciele
Marka: Trefl
Kod produktu: 00783
• Niedostępny
Cena: 19.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Domino Trefl 00783 Tomek i Przyjaciele

 Ta klasyczna gra Domino teraz dostępna jest w bajkowej odsłonie. Rozpocznij grę z bohaterkami bajki „Tomek i Przyjaciele”. W zestawie znajdują się kartoniki, na których są sylwetki postaci z bajki oraz mini obrazki - symbole. Gracze układają kartoniki z ilustracjami i symbolami w taki sposób, aby stykające się pola miały taki sam symbol. Jeśli gracz wylosuje kartonik, który nie pasuje do ułożonych poprzednio, losuje kolejny aż do skutku lub ruch przechodzi na następnego gracza. Wygrywa gracz, który najszybciej pozbędzie się swoich kartoników lub zamknie grę, układając kartonik pasujący do wyłożonych z obu stron. Kolorowa szata graficzna i różny układ klocków sprawiają, że gra nigdy się nie nudzi!

Duże elementy z grubej tektury są pokryte wysokiej jakości farbami, co gwarantuje bezpieczną zabawę nawet dla małych dzieci.

  • Ilość elementów:
  • Producent: Trefl
  • Wiek dziecka: 4+
  • Nr katalogowy: 00783
  • Wymiary opakowania: 29 cm x 19 cm x 4 cm

Trefl jest jednym z największych producentów i dystrybutorów puzzligier planszowych oraz kart do gry. Grypa Trefl działa od 1985 roku, a w jej skład wchodzą także spółki dystrybucyjne na Węgrzech, Ukrainie, Słowacji oraz w Czechach. Firma jako jedna z wiodących grup kapitałowych na Pomorzu, obejmuje przedsiębiorstwa produkcyjno-handlowe, cztery spółki sportowe i jedną medialną. Od 2008 roku Trefl zajmuje się także dystrybucją modeli samochodzików SIKU oraz elektronicznych zabawek edukacyjnych marki VTech (jako jedyna w Polsce). Jedną ze składowych firmy jest Fabryka Kart Trefl-Kraków spółka z o. o. Grupa Trefl zatrudnia ponad 500 pracowników, a jej produkty eksportowane są do 50 krajów świata. Przedsiębiorstwo troszczy się o bezpieczeństwo wszystkich produktów oraz o wysokie walory edukacyjne i rozrywkowe. Trefl wspiera również różne drużyny i inicjatywy sportowe, wspomaga organizacje dobroczynne i dba o środowisko naturalne.

Tagi: domino, trefl