Kategorie

Transformers - Robots in Disguise - Starscream Gwiazdowrzask - B0070 C0929

Transformers - Robots in Disguise - Starscream Gwiazdowrzask - B0070 C0929
Transformers - Robots in Disguise - Starscream Gwiazdowrzask - B0070 C0929 Transformers - Robots in Disguise - Starscream Gwiazdowrzask - B0070 C0929
Marka: Hasbro
Kod produktu: C0929
Kod EAN: 5010993353231
• Niedostępny
Cena: 89.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Transformers - Robots in Disguise - Starscream Gwiazdowrzask - B0070 C0929

Gwiazdowrzask – Starscream to postać z uniwersum Transformers, która pojawia się wielokrotnie w komiksach i filmach pełnometrażowych. Należy do rasy Decepticonów i przemienia się w samolot. Figurka Hasbro ulega transformacji w dziewięciu krokach. Starscream dysponuje charakterystyczną bronią – pistoletami maszynowymi.

Transformers to popularna rasa inteligentnych i zaawansowanych technicznie robotów, zamieszkująca planetę Cybertron.  Roboty posiadają zdolność transformacji – przekształcenia siebie w inne formy np. pojazdy. Postaci Transformersów wywodzą się z serii zabawek od firmy Hasbro, która produkuje serie od ponad 20 lat. Wielu seriom towarzyszą premiery nowych komiksów, filmów animowanych czy seriali dla dzieci. 

Wysokość figurki: ok. 12cm

  • Producent: Hasbro
  • Numer katalogowy: C0929
  • Seria: Transformers/Robots in Disguise
  • Wiek dziecka: 6+
  • Wymiary opakowania: 25,5cm x 16,5cm x 6cm
     

Hasbro to druga pod względem wielkości firma na świecie zajmująca się produkcją zabawek i gier planszowych. Jej produkty są znane i lubiane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Hasbro to twórca takich gier jak MonopolyScrabble lub Jenga. W ofercie firmy bardzo popularna jest między innymi seria dla dziewczynek My Little Pony lub Pet Shop. Hasbro to producent i sprzedawca słynnej, bardzo znanej i uwielbianej przez dzieciaków ciastoliny Play-Doh. Firma ciągle stara się podążać za aktualnymi trendami i łączyć swą ofertę z tym, co jest modne i na czasie. Transformery wywodzą się z serii zabawek tworzonych przez Hasbro i Takarę. Zazwyczaj są podzieleni na dwie frakcje: Autoboty dowodzone przez Optimusa Prime’a i Decepticony rządzone przez Megatrona. Przez ponad 20 lat powstało wiele serii zabawek, których pojawieniu się często towarzyszyły nowe seriale animowane oraz komiksy.