Kategorie

Transformers - Power of the Primes - Voyager Class - ELITA-1 E0598 E1139

Transformers - Power of the Primes - Voyager Class - ELITA-1 E0598 E1139
Transformers - Power of the Primes - Voyager Class - ELITA-1 E0598 E1139 Transformers - Power of the Primes - Voyager Class - ELITA-1 E0598 E1139 Transformers - Power of the Primes - Voyager Class - ELITA-1 E0598 E1139
Marka: Hasbro
Kod produktu: E1139
Kod EAN: 5010993505722
• Dostępny
Cena: 109.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Transformers - Power of the Primes - Voyager Class - ELITA-1 E0598 E1139

 

Poznaj niesamowitą Autobotkę o imieniu Elita-1 (Elita-One), która jest oddaną sprawie, potężną wojowniczką, nieustraszoną w starciu z przeciwnikiem. Elita przewodzi żeńskiej grupie Autobotów, określa się ją jako odpowiedniczkę Optimusa Prime’a. Znana jest ze swojego desperackiego poświęcenia podczas walk z frakcją Deceptikonów w obronie planety Cybertron. Jest także posiadaczką wyjątkowej supermocy – może zatrzymać czas, lecz jedynie kosztem swojej energii życiowej. Jak każdy Transformers, również Elita-1 może zmienić swoją postać. Jej tryb alternatywny to wojskowy myśliwiec. W postaci robota Elita-1 ma smukłą sylwetkę z czerwonymi elementami zbroi.

Figurka z serii Transformers Power of the Primes ma ok. 17cm wysokości w postaci robota. Wykonując 12 ruchów zmienimy jej postać. Do zestawu dołączono akcesoria i dodatkową broń.

Transformers to popularna rasa inteligentnych i zaawansowanych technicznie robotów, zamieszkująca planetę Cybertron.  Roboty posiadają zdolność transformacji – przekształcenia siebie w inne formy np. pojazdy. Postaci Transformersów wywodzą się z serii zabawek od firmy Hasbro, która produkuje serie od ponad 20 lat. Wielu seriom towarzyszą premiery nowych komiksów, filmów animowanych czy seriali dla dzieci. 

  • Producent: Hasbro
  • Numer katalogowy: E1139
  • Seria: Transformers/Power of the Primes 
  • Wiek dziecka: 8+
  • Wymiary opakowania: 25cm x 21cm x 9cm
     

Hasbro to druga pod względem wielkości firma na świecie zajmująca się produkcją zabawek i gier planszowych. Jej produkty są znane i lubiane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Hasbro to twórca takich gier jak MonopolyScrabble lub Jenga. W ofercie firmy bardzo popularna jest między innymi seria dla dziewczynek My Little Pony lub Pet Shop. Hasbro to producent i sprzedawca słynnej, bardzo znanej i uwielbianej przez dzieciaków ciastoliny Play-Doh. Firma ciągle stara się podążać za aktualnymi trendami i łączyć swą ofertę z tym, co jest modne i na czasie. Transformery wywodzą się z serii zabawek tworzonych przez Hasbro i Takarę. Zazwyczaj są podzieleni na dwie frakcje: Autoboty dowodzone przez Optimusa Prime’a i Decepticony rządzone przez Megatrona. Przez ponad 20 lat powstało wiele serii zabawek, których pojawieniu się często towarzyszyły nowe seriale animowane oraz komiksy.