Kategorie

Transformers - Generations Studio Series - Bumblebee II wojna światowa E3698

Transformers - Generations Studio Series - Bumblebee II wojna światowa E3698
Transformers - Generations Studio Series - Bumblebee II wojna światowa E3698 Transformers - Generations Studio Series - Bumblebee II wojna światowa E3698
Marka: Hasbro
Kod produktu: E3698
Kod EAN: 5010993583065
• Niedostępny
Cena: 99.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Transformers - Generations Studio Series - Bumblebee II wojna światowa E3698

 

Bumblebee to jeden z najbardziej rozpoznawalnych robotów ze świata Transformers. Należy do frakcji Autobotów i przyjaźni się z ich liderem – Optimusem Primem. Jest bojownikiem i zwiadowcą. Pochodzi z planety Cybertron, lecz wiele lat spędził wśród ludzi na ziemi. Nie wiadomo, kiedy dokładnie pojawił się na ziemskiej planecie, lecz z pewnością był na niej już podczas II wojny światowej. Tu poznał sir Edmunda Burtona i walczył u boku aliantów przeciwko nazistom. Z charakteru jest przyjazny, pogodny i sympatyczny.

Figurka Bumblebee z serii Generations Studio Series przedstawia robota z czasów II wojny światowej. Autobot ma ciemnozieloną , wojskową „zbroję”. Figurka zmienia postać w 25-ciu krokach i transformuje się do postaci samochodu wojskowego.

  • Producent: Hasbro
  • Numer katalogowy: E3698
  • Seria: Transformers/Studio Series
  • Wiek dziecka: 8+
  • Wymiary opakowania: 20cm x 15cm x 6cm
     

Hasbro to druga pod względem wielkości firma na świecie zajmująca się produkcją zabawek i gier planszowych. Jej produkty są znane i lubiane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Hasbro to twórca takich gier jak MonopolyScrabble lub Jenga. W ofercie firmy bardzo popularna jest między innymi seria dla dziewczynek My Little Pony lub Pet Shop. Hasbro to producent i sprzedawca słynnej, bardzo znanej i uwielbianej przez dzieciaków ciastoliny Play-Doh. Firma ciągle stara się podążać za aktualnymi trendami i łączyć swą ofertę z tym, co jest modne i na czasie. Transformery wywodzą się z serii zabawek tworzonych przez Hasbro i Takarę. Zazwyczaj są podzieleni na dwie frakcje: Autoboty dowodzone przez Optimusa Prime’a i Decepticony rządzone przez Megatrona. Przez ponad 20 lat powstało wiele serii zabawek, których pojawieniu się często towarzyszyły nowe seriale animowane oraz komiksy.