Kategorie

Transformers - Cyberverse Spark Armor – Megatron - E4327

Transformers - Cyberverse Spark Armor – Megatron - E4327
Transformers - Cyberverse Spark Armor – Megatron - E4327 Transformers - Cyberverse Spark Armor – Megatron - E4327 Transformers - Cyberverse Spark Armor – Megatron - E4327 Transformers - Cyberverse Spark Armor – Megatron - E4327 Transformers - Cyberverse Spark Armor – Megatron - E4327 Transformers - Cyberverse Spark Armor – Megatron - E4327 Transformers - Cyberverse Spark Armor – Megatron - E4327 Transformers - Cyberverse Spark Armor – Megatron - E4327 Transformers - Cyberverse Spark Armor – Megatron - E4327 Transformers - Cyberverse Spark Armor – Megatron - E4327 Transformers - Cyberverse Spark Armor – Megatron - E4327 Transformers - Cyberverse Spark Armor – Megatron - E4327 Transformers - Cyberverse Spark Armor – Megatron - E4327
Marka: Hasbro
Kod produktu: E4327
Kod EAN: 5010993600397
• Dostępny
Cena: 119.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Transformers - Cyberverse Spark Armor – Megatron - E4327

Megatron jest liderem frakcji Deceptikonów, chociaż kiedyś był dobrym przyjacielem Optimusa Prime’a. Niestety jednak doszło między nimi do kłótni, po czym Megatron stał się rywalem Optimusa. Poczuł nagle żądzę władzy, co spowodowało, że stał się okrutnym i bezwzględnym Transformersem. Otacza pogardą wszystkich dookoła – zwłaszcza ludzi. Jest szarym robotem o masywnym ciele, który w 9 krokach potrafi zmienić się w pojazd czołg.

Do zestawu dołączono helikopter – Chopper Cut, który może funkcjonować jako dodatkowa zabawka, bądź może posłużyć jako dodatkowe uzbrojenie dla Megatrona. Łączy się także z pozostałymi figurkami z serii w tym samym rozmiarze.

Walka między Autobotami i Decepticonami trwa! Waleczne boty zrobią wszystko, aby ich przeciwnicy nie przejęli kontroli nad światem. Najnowsza seria Transformers Cyberverse to znane postacie, które pojawiają się w zestawach z wyjątkowymi pojazdami. Bumblebee musi zmierzyć się z nie lada wyzwaniem! Ma do wykonania niezwykle ważną misję na Ziemi, tylko, że… stracił pamięć! W jej odzyskaniu pomoże mu jego przyjaciółka, Windblade. A jest o co walczyć, ponieważ Decepticony chcą zapanować nad Wszechiskrą!

Cyberverse Spark Armor - Megatron dodatkowe informacje:

  • Producent: Hasbro
  • Numer katalogowy: E4327 E4220
  • Seria: Cyberverse
  • Sugerowany wiek dziecka: + 6 lat
  • Wysokość figurki: 12,7 cm
  • Wymiary opakowania: 23 cm x 25,5 cm x 6,5 cm

Hasbro to druga pod względem wielkości firma na świecie zajmująca się produkcją zabawek i gier planszowych. Jej produkty są znane i lubiane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Hasbro to twórca takich gier jak MonopolyScrabble lub Jenga. W ofercie firmy bardzo popularna jest między innymi seria dla dziewczynek My Little Pony lub Pet Shop. Hasbro to producent i sprzedawca słynnej, bardzo znanej i uwielbianej przez dzieciaków ciastoliny Play-Doh. Firma ciągle stara się podążać za aktualnymi trendami i łączyć swą ofertę z tym, co jest modne i na czasie. Transformery wywodzą się z serii zabawek tworzonych przez Hasbro i Takarę. Zazwyczaj są podzieleni na dwie frakcje: Autoboty dowodzone przez Optimusa Prime’a i Decepticony rządzone przez Megatrona. Przez ponad 20 lat powstało wiele serii zabawek, których pojawieniu się często towarzyszyły nowe seriale animowane oraz komiksy.