Kategorie

Transformers - BotBots - Seria 1 - 8 figurek Jock Squad Zestaw 1 E4144

Transformers - BotBots - Seria 1 - 8 figurek Jock Squad Zestaw 1 E4144
Transformers - BotBots - Seria 1 - 8 figurek Jock Squad Zestaw 1 E4144 Transformers - BotBots - Seria 1 - 8 figurek Jock Squad Zestaw 1 E4144
Marka: Hasbro
Kod produktu: E4144
Kod EAN: 5010993549023
• Dostępny
Cena: 67.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Transformers - BotBots - Seria 1 - 8 figurek Jock Squad Zestaw 1 E4144

Tajemnicza chmura z gazowymi cząsteczkami energonu spowiła na moment centrum handlowe. Niesamowita moc tajemniczej substancji ożywiła przedmioty na sklepowych półkach, a wśród nich narzędzia, przedmioty codziennego użytku, a nawet jedzenie! Powstałe w ten sposób roboty – BotBoty zmieniają swoją postać jak każdy Transformers! Za dnia BotBoty muszą się ukrywać, jednak nocą zaczynają swoje figle! BotBoty podzieliły się na drużyny – m.in. Plecakową Brygadę (Backpack Bunch), Narzędziaki, Cukrowe Spięcie (Sugar Shocks), Toaletowe Jednostki (Toilet Troop), Technolaki (Techie Team), Muzykowcy, Jock Squad czy Greaser Gang.

BotBoty to niewielkie figurki do kolekcjonowania, które transformują się i zmieniają swoją postać, dzięki czemu zabawa możliwa jest w dwóch trybach. W serii pierwszej popularnych zabawek znajdziesz łącznie 72 BotBoty do swojej kolekcji! Figurki dobrane są tematycznie i pakowane po 8 sztuk w każdym zestawie, z czego jedna figurka jest niespodzianką!

W zestawie figurki z drużyny Jock Squad o sportowym usposobieniu, m.in. Kidd Klobber, Laceface i inne (w tym jedna niespodzianka).

  • Producent: Hasbro
  • Numer katalogowy: E4144 E3494
  • Seria: BotBots
  • Sugerowany wiek dziecka: 5+
  • Wymiary opakowania: 25,5cm x 19cm x 3,5cm

Hasbro to druga pod względem wielkości firma na świecie zajmująca się produkcją zabawek i gier planszowych. Jej produkty są znane i lubiane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Hasbro to twórca takich gier jak MonopolyScrabble lub Jenga. W ofercie firmy bardzo popularna jest między innymi seria dla dziewczynek My Little Pony lub Pet Shop. Hasbro to producent i sprzedawca słynnej, bardzo znanej i uwielbianej przez dzieciaków ciastoliny Play-Doh. Firma ciągle stara się podążać za aktualnymi trendami i łączyć swą ofertę z tym, co jest modne i na czasie. Transformery wywodzą się z serii zabawek tworzonych przez Hasbro i Takarę. Zazwyczaj są podzieleni na dwie frakcje: Autoboty dowodzone przez Optimusa Prime’a i Decepticony rządzone przez Megatrona. Przez ponad 20 lat powstało wiele serii zabawek, których pojawieniu się często towarzyszyły nowe seriale animowane oraz komiksy.