Kategorie

Top Wing - Ptasia Akademia - Mini Racers - Swift w wyścigówce E5743

Top Wing - Ptasia Akademia - Mini Racers - Swift w wyścigówce E5743
Marka: Hasbro
Kod produktu: E5743
Kod EAN: 5010993582778
• Niedostępny
Cena: 25.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Top Wing - Ptasia Akademia - Mini Racers - Swift w wyścigówce E5743

 

Poznałeś już Swifta? To najzdolniejszy kadet w całej Ptasiej Akademii. Jest najszybszy i uzbierał już imponują kolekcję odznak, które uczniowie szkoły otrzymują w nagrodę za osiągnięcia. Ma 12 lat i jest niebieską sójką z szarym dziobem. Jego ukochany pojazd to Flash Wing. Swift przepada za sportową rywalizacją i aktywnością fizyczną. Na pewno chętnie weźmie udział w Wyścigu Roda na zwariowanym torze w Ptasiej Akademii.

Samochodzik z wmontowaną figurką jest kompatybilny z zestawem torów z serii.

Wymiary pojazdu: 7cm x 6cm x 4cm

W Ptasiej Akademii Top Wing rozpoczyna się nowy rok szkolny. Czwórka młodziutkich kadetów – Swift, Penny, Brody i Rod rozpoczynają naukę, pełni wiary w siebie i ufni w swoje możliwości. Każdy z nich chce zostać najlepszym ratownikiem na Zakręconej Wyspie, zamieszkanej wyłącznie przez ptaki. Nasi bohaterowie przykładają się do szkoleń i treningów pod okiem mentora o imieniu Speedy, by szybko wyróżnić się na tle innych uczniów. Podczas ćwiczeń kierowani są na różne misje, podczas których doskonalą swoje ratownicze umiejętności, ale także pomagają tym, którzy są w potrzebie. Nowa misja to nowa przygoda!

Animowany serial telewizyjny Ptasia Akademia (ang. Top Wing) emitowany jest od 2018 roku na kanale Nick Jr.

Figurki, maskotki, pojazdy i inne zabawki z serii produkowane są na licencji Nick Jr. przez znaną markę zabawek Hasbro.

  • Producent: Hasbro
  • Numer katalogowy: E5743
  • Seria: Top Wing - Ptasia Akademia
  • Sugerowany wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania: -

Hasbro to druga pod względem wielkości firma na świecie zajmująca się produkcją zabawek i gier planszowych. Jej produkty są znane i lubiane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Hasbro to twórca takich gier jak MonopolyScrabble lub Jenga. W ofercie firmy bardzo popularna jest między innymi seria dla dziewczynek My Little Pony lub Pet Shop. Hasbro to producent i sprzedawca słynnej, bardzo znanej i uwielbianej przez dzieciaków ciastoliny Play-Doh. Firma ciągle stara się podążać za aktualnymi trendami i łączyć swą ofertę z tym, co jest modne i na czasie. Transformery wywodzą się z serii zabawek tworzonych przez Hasbro i Takarę. Zazwyczaj są podzieleni na dwie frakcje: Autoboty dowodzone przez Optimusa Prime’a i Decepticony rządzone przez Megatrona. Przez ponad 20 lat powstało wiele serii zabawek, których pojawieniu się często towarzyszyły nowe seriale animowane oraz komiksy.