Kategorie

Tomek i Przyjaciele – Most zwodzony - Tomek + Szyper GWX09

Tomek i Przyjaciele – Most zwodzony - Tomek + Szyper GWX09
Tomek i Przyjaciele – Most zwodzony - Tomek + Szyper GWX09 Tomek i Przyjaciele – Most zwodzony - Tomek + Szyper GWX09 Tomek i Przyjaciele – Most zwodzony - Tomek + Szyper GWX09 Tomek i Przyjaciele – Most zwodzony - Tomek + Szyper GWX09 Tomek i Przyjaciele – Most zwodzony - Tomek + Szyper GWX09
Marka: Fisher Price
Kod produktu: GWX09
Kod EAN: 887961949476
• Niedostępny
Cena: 199.00 PLN 174.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Tomek i Przyjaciele - Most zwodzony - Tomek + Szyper GWX09

Most zwodzony to fantastyczny konstrukcja, która umożliwi głównemu bohaterowi bajki przedostać się na drugą stronę Wyspy Sodor i dobić do brzegu wspólnie z żaglówką o imieniu Szyper. Zestaw marki Fisher Price umożliwi dzieciakom rozbudowaną zabawę, szczególnie że długość torów po rozłożeniu wynosi aż 106 cm!

Tory układa się na kształt klasycznej ósemki, której trasa co rusz zaskakuje dodatkowymi elementami! Lokomotywa Tomka do złudzenia przypomina serialowego bohatera, a na niebieskiej karoserii posiada wizerunki zabawnych mew. Do zestawu dołączono wspomnianą wcześniej łódkę – Szypra – którą można doczepić do Tomka, by wspólnie odbyć przeprawę wokół całej Wyspy Sodor. Głównym elementem torów jest bez wątpienia most zwodzony, który usytuowany został w centralnym punkcie, a jego działanie regulowane jest przez specjalną dźwignię, dzięki której dzieciaki mogą w dowolnym momencie podnosić go i opuszczać. Stań na przystani i zobacz, jak dwójka przyjaciół mknie po torach w poszukiwaniu zupełnie nowych przygód.

Zestaw z mostem zwodzonym z serii Tomek i Przyjaciele można połączyć z pozostałymi propozycjami, szczególnie że tory są kompatybilne z systemem TrackMaster™. Kolejka Tomka posiada napęd na baterie (wymagane użycie 2 baterii AAA - brak w zestawie), zaś żaglówka może być napędzana tylko przy użyciu rąk. Zestaw z bajki Tomek i Przyjaciele przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Tomek i Przyjaciele - Most zwodzony z Tomkiem i Szyprem - informacje dodatkowe:

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: GWX09
  • Seria: Track Master™ - Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: + 3 lata
  • Wymiary opakowania: 45 cm x 33 cm x 12,5 cm