Kategorie
MARVEL SUPER HERO MASHERS HOBGOBLIN GOBLIN B0873
49.00 PLN
(39.84 PLN netto)
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
Monster High DVH72 Lalka Zelektryzowana Frankie Stein
98.00 PLN
(79.67 PLN netto)
49.90 PLN
(40.57 PLN netto)
BOOMCO CJG60 Karabin Spinsanity 3x
104.00 PLN
(84.55 PLN netto)
89.00 PLN
(72.36 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Tomek i Przyjaciele Adventures DXT33 Lokomotywa Tobik

Tomek i Przyjaciele Adventures DXT33 Lokomotywa Tobik
Tomek i Przyjaciele Adventures DXT33 Lokomotywa Tobik
Marka: Fisher Price
Kod produktu: DXT33
• Niedostępny
Cena: 24.00 PLN (19.51 PLN netto)

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures DXT33 Lokomotywa Tobik

Tobik jest jednym z bohaterów serialu animowanego dla dzieci Tomek i Przyjaciele. Jest starym tramwajem parowym, który posiada dwa wagoniki – Hanię i Victorię. Jest pomalowany na kolor brązowy, jego numer to 7 (widnieje na boku tramwaju). Tobik jest pozytywną postacią, która lubi pomagać innym i dawać dobre rady.

Zabawka Tobik powstała w ramach serii Tomek i Przyjaciele Adventures, wyprodukowanej przez firmę Fisher Price. W serii znajdują się także inne zabawki wzorowane na najważniejszych postaciach z bajki dla dzieci. Seria Adventures charakteryzuje się plastikowymi zaczepami, dzięki której można łączyć lokomotywy i wagoniki. Pojazdy są niewielkie, wytrzymałe i zwrotne. Wykonano je z plastiku i metalu, z użyciem techniki die-castowej.

Zebranie całej kolekcji lokomotyw i innych pojazdów z serialu gwarantuje świetną zabawę podczas odgrywania ulubionych bajkowych scenek. Zabawki rozwijają kreatywność i wyobraźnię. 

Tomek i Przyjaciele to animowany serial, który opowiada o przygodach mieszkańców Wyspy Sodor – lokomotyw i pojazdów, które ciężko pracują i przeżywają razem wspaniałe przygody. Każda z lokomotyw posiada odmienne cechy charakteru i wyróżnia się osobowością. 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: DXT33
  • Seria: Adventures - Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 19.1 cm x 3.7 cm x 11,5 cm

Seria Tomek i Przyjaciele Adventures to niewielkie, metalowe pojazdy typu Die Cast oraz zestawy torów i tras dla pociągów. Cechuje je duża wytrzymałość oraz wysoki poziom odwzorowania detali. Zabawki inspirowane są serialem animowanym Tomek i Przyjaciele, opowiadającym o przygodach niebieskiego parowozu – Tomka i grupki jego najbliższych towarzyszy. Pojazdy z serii Adventures powstały jako zamiennik dla zabawek z linii Take’n’Play. Jedynym elementem różniącym obie serie są zaczepy na zderzakach zabawek. Lokomotywki Take’n’Play wyposażone były w magnesy, natomiast najnowsza seria posiada plastikowe haczyki. Rozstaw kół, rozmiar i design pozostał ten sam.