Kategorie
Fisher Price Blaze - Samochodzik die-cast DTK20 Wyścigowy Crusher
37.00 PLN
(30.08 PLN netto)
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
Fisher Price Bing CHF26 Pando
55.00 PLN
(44.72 PLN netto)
39.00 PLN
(31.71 PLN netto)
Lalka Barbie DTW00 Księżniczka z grą pamięciową
116.00 PLN
(94.31 PLN netto)
54.90 PLN
(44.63 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Tomek i Przyjaciele Adventures DXR66 Lokomotywa Gabryś

Tomek i Przyjaciele Adventures DXR66 Lokomotywa Gabryś
Tomek i Przyjaciele Adventures DXR66 Lokomotywa Gabryś
Marka: Fisher Price
Kod produktu: DXR66
• Dostępny
Cena: 32.00 PLN (26.02 PLN netto)
Ilość:  

Kolejka Tomek i Przyjaciele Adventures DXR66 Lokomotywa Gabryś

Kto nie zna Gabrysia? To najszybsza lokomotywa na wyspie, która wykonuje jedno z ważniejszych zadań – ciągnie pociągi ekspresowe i towarowe. A czy wiesz, że ciągnął nawet pociąg królewski z królową na pokładzie? Gabryś jest dużą, niebieską lokomotywą, znaną ze swoich dokonań.

Gabryś to jeden z głównych bohaterów animowanego serialu telewizyjnego Tomek i Przyjaciele, na podstawie którego powstała seria zabawek Adventures od firmy Fisher Price, a w niej nowe, metalowo – plastikowe kolejki, tory, lokomotywki, wagony i akcesoria do zabawy dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Czym wyróżniają się pojazdy z serii? Zostały wyprodukowane z użyciem techniki die –castowej, co sprawia, że są niewielkie, zwrotne i wytrzymałe. Wiernie odwzorowują bohaterów serialu. Posiadają plastikowe zaczepy, dzięki którym można łączyć poszczególne elementy kolejki. 

Tomek i Przyjaciele to animowany serial, który opowiada o przygodach mieszkańców Wyspy Sodor – lokomotyw i pojazdów, które ciężko pracują i przeżywają razem wspaniałe przygody. Każda z lokomotyw posiada odmienne cechy charakteru i wyróżnia się osobowością. 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: DXR66
  • Seria: Adventures - Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 19.1 cm x 3.7 cm x 11,5 cm

Seria Tomek i Przyjaciele Adventures to niewielkie, metalowe pojazdy typu Die Cast oraz zestawy torów i tras dla pociągów. Cechuje je duża wytrzymałość oraz wysoki poziom odwzorowania detali. Zabawki inspirowane są serialem animowanym Tomek i Przyjaciele, opowiadającym o przygodach niebieskiego parowozu – Tomka i grupki jego najbliższych towarzyszy. Pojazdy z serii Adventures powstały jako zamiennik dla zabawek z linii Take’n’Play. Jedynym elementem różniącym obie serie są zaczepy na zderzakach zabawek. Lokomotywki Take’n’Play wyposażone były w magnesy, natomiast najnowsza seria posiada plastikowe haczyki. Rozstaw kół, rozmiar i design pozostał ten sam.