Kategorie

Tomek i Przyjaciele Adventures Żuraw Karolek w porcie DVT13

Tomek i Przyjaciele Adventures Żuraw Karolek w porcie  DVT13
Tomek i Przyjaciele Adventures Żuraw Karolek w porcie  DVT13 Tomek i Przyjaciele Adventures Żuraw Karolek w porcie  DVT13 Tomek i Przyjaciele Adventures Żuraw Karolek w porcie  DVT13
Marka: Fisher Price
Kod produktu: DVT13
Kod EAN: 887961374223
• Niedostępny
Cena: 169.00 PLN 109.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 17 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Tomek i Przyjaciele Adventures DVT13 Żuraw Karolek w porcie

Na Wyspie Sodor pracują dzielnie lokomotywy. Od świtu do nocy jeżdżą po niebezpiecznych trasach, przewożą cenne ładunki, a przy tym świetnie się bawią i doświadczają nowych przygód. A co wtedy, gdy któraś lokomotywa zostanie oddelegowana do pracy poza Wyspą? Wtedy należy umieścić ją w łódce w porcie i przetransportować na wskazane miejsce! W porcie na Wyspie Sodor, w pocie czoła pracuje zielony dźwig Karolek. Dzięki niemu z łatwością przetransportujesz Tomka do niebieskiej łódki. Żuraw obraca się o 360 stopni i ma zwijany haczyk. Aby Tomek wypłynął z portu, należy podnieść czerwony most.

Tory, dostępne w zestawie, pozwalają na ułożenie klasycznej ósemki z budynkiem portowym i Karolkiem w środku. Po drodze Tomek przejedzie także przez rybny market, czerwony podnoszony most i bramkę. W zestawie dostępna jest także łódka transportowa i znak drogowy. Rybny market posiada także otwierany dach, dzięki czemu łatwiej jest napełnić wagon lokomotywki.

Zestaw jest kompatybilny z pozostałymi torami i lokomotywkami z serii Tomek i Przyjaciele Adventures. Co ciekawego wydarzy się dzisiaj w porcie? Czy Tomkowi potrzebna będzie pomoc? Ty decydujesz, kreując nowe przygody niebieskiej lokomotywy. Rozbuduj swój zestaw z innymi torami i lokomotywami Fisher Price. 

  • Producent: Fisher Price
  • Numer katalogowy: DVT13
  • Seria: Adventures - Tomek i Przyjaciele
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 48,5cm x 33cm x 7cm