Kategorie

Sylvanian Families 5229 Sekretna Wyspa - domek do zabaw

Sylvanian Families 5229 Sekretna Wyspa - domek do zabaw
Sylvanian Families 5229 Sekretna Wyspa - domek do zabaw Sylvanian Families 5229 Sekretna Wyspa - domek do zabaw Sylvanian Families 5229 Sekretna Wyspa - domek do zabaw Sylvanian Families 5229 Sekretna Wyspa - domek do zabaw
Marka: EPOCH
Kod produktu: 5229
Kod EAN: 5054131052297
• Niedostępny
Cena: 138.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Sylvanian Families 5229 Sekretna Wyspa - domek do zabaw

Domek na Sekretnej Wyspie to miejsce owiane tajemnicą. Czy istnieje naprawdę, czy tylko w wyobraźni małych Sylvańczyków – nie ma znaczenia! Zestaw z nadmorskim domkiem to gwarancja fantastycznych przygód, relaksu i wspólnie spędzonego czasu. Budynek z czerwonym daszkiem jest osadzony na skałach, tuż obok wybrzeża wyspy. Ma dwa poziomy, a z dolnego wskoczymy wprost w morskie fale. Możemy nurkować i obserwować życie w morzu, wspinać się po zielonej lianie na miejsce obserwacyjne na dachu lub bawić się w środku i odpoczywać z dobrą książką. Ale to nie wszystko! Konstrukcja domku może ulec konfiguracji. Gdy przeniesiemy się na „ląd”, z dolnego poziomu wejdziemy wprost do wody, a skały ustawimy nieco dalej. Zestaw zawiera łącznie ponad 10 elementów.

Uwaga! Zestaw nie zawiera figurek.

Sylvanian Families to wyjątkowe, ponadczasowe zabawki od japońskiej firmy Epoch, która produkuje także gry komputerowe. Seria zabawek Sylvanian obejmuje urocze, miękkie w dotyku figurki zwierzątek, żyjących w bajkowej leśnej krainie - Sylvanii. Dla naszych bohaterów dokupimy przestronne, pomysłowe domki, budynki użytku poblicznego, samochody, mebelki i akcesoria. A wszystko to wykonane z ogromną precyzją i dbałością o detale, co fascynuje nie tylko dzieci, ale także kolekcjonerów i hobbystów. Zabawa z Sylvanian Famillies to wręcz nieograniczone możliwości, tworzenie nowych historii i przygód oraz dowolność w poszerzeniu kolekcji. Zwierzaki Sylvanian to członkowie wielkiej rodziny, którzy wiodą codzienne życie bardzo podobne do naszego, dzięki czemu nauczą dzieci norm panujących w społeczeństwie i w rodzinie. Zabawa doskonale wpłynie na wyobraźnię i kreatywność maluchów, a do leśnego świata Sylvanian będą wracać z ogromnym sentymentem. 

  • Marka: Sylvanian Famillies
  • Producent: Epoch
  • Numer katalogowy: 5229
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 38cm x 33cm x 21,5cm

Zabawki marki Sylvanian Families zadebiutowały na rynku japońskim już w 1985 roku. Sukces marki był ogromny, co zadecydowało i przedstawieniu jej na rynku światowym. Obcenie, zabawki Sylvanian Famillies trafiły już do rąk dzieci w 55 krajach na całym świecie, w liczbie 120 milionów figurek oraz 15 milionów domków.