Kategorie
BigJigs Mini Zestaw Drewniany Domek Grzybek BJ681
154.00 PLN
(125.20 PLN netto)
99.00 PLN
(80.49 PLN netto)
Mattel AmiGami  BLV48 TUKAN I DOMEK
76.00 PLN
(61.79 PLN netto)
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
Barbie Dreamtopia DYX31 Zestaw lalka + pojazd - Karoca Krainy Słodkości
205.00 PLN
(166.67 PLN netto)
134.00 PLN
(108.94 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Sylvanian Families 5182 Rodzina biszkoptowych labradorów

Sylvanian Families 5182 Rodzina biszkoptowych labradorów
Sylvanian Families 5182 Rodzina biszkoptowych labradorów Sylvanian Families 5182 Rodzina biszkoptowych labradorów
Marka: EPOCH
Kod produktu: 5182
• Dostępny
Cena: 89.00 PLN (72.36 PLN netto)
Ilość:  

Sylvanian Families 5182 Rodzina biszkoptowych labradorów

Do naszej kolekcji Sylvanian Families dołączyła rodzina piesków - biszkoptowych labradorów. Urocze pieski mieszkają w magicznej krainie Sylvanii, wśród innych, futrzastych sąsiadów – piesków, kotków, królików, wiewiórek i jeżyków. Jak każdy piesek, Adrian uwielbia zabawki, grę w piłkę i w berka, czasem nawet bardziej niż jego dzieci (ale nie mówcie im o tym!). Wioletta jest przedszkolanką i czyta dzieciom książki, a maluchy zawsze cieszą się, gdy ją widzą. Leon i Lena to dwójka rozkosznych szczeniaczków, które próbują naśladować swoich rodziców – Lena ubiera się jak jej mama, a ulubioną zabawką Leona jest miś, którego dostał od taty.

Zestaw zawiera cztery figurki labradorów. Wszystkie pieski są miękkie i ubrane w urocze, maleńkie stroje (sukienki, spodenki i koszulki). Są świetnie wykończone, bogate w szczegóły i tworzą wyjątkową kolekcję. Rodzinę zwierzątek można wyposażyć w domki, samochód, mebelki i dodatkowe akcesoria, które wzbogacą zabawę.

Sylvanian Families to wyjątkowe, ponadczasowe zabawki od japońskiej firmy Epoch, która produkuje także gry komputerowe. Seria zabawek Sylvanian obejmuje urocze, miękkie w dotyku figurki zwierzątek, żyjących w bajkowej leśnej krainie - Sylvanii. Dla naszych bohaterów dokupimy przestronne, pomysłowe domki, budynki użytku poblicznego, samochody, mebelki i akcesoria. A wszystko to wykonane z ogromną precyzją i dbałością o detale, co fascynuje nie tylko dzieci, ale także kolekcjonerów i hobbystów. Zabawa z Sylvanian Famillies to wręcz nieograniczone możliwości, tworzenie nowych historii i przygód oraz dowolność w poszerzeniu kolekcji. Zwierzaki Sylvanian to członkowie wielkiej rodziny, którzy wiodą codzienne życie bardzo podobne do naszego, dzięki czemu nauczą dzieci norm panujących w społeczeństwie i w rodzinie. Zabawa doskonale wpłynie na wyobraźnię i kreatywność maluchów, a do leśnego świata Sylvanian będą wracać z ogromnym sentymentem. 

  • Marka: Sylvanian Famillies
  • Producent: Epoch
  • Numer katalogowy: 5182
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 20cm x 15cm x 5,5cm

Zabawki marki Sylvanian Famillies zadebiutowały na rynku japońskim już w 1985 roku. Sukces marki był ogromny, co zadecydowało i przedstawieniu jej na rynku światowym. Obcenie, zabawki Sylvanian Famillies trafiły już do rąk dzieci w 55 krajach na całym świecie, w liczbie 120 milionów figurek oraz 15 milionów domków.