Kategorie
Barbie D.I.Y. Zrób to sama Modne naklejki + lalka brunetka DYN94
79.00 PLN
(64.23 PLN netto)
44.90 PLN
(36.50 PLN netto)
DC Super Hero Girls Bohaterki Supergirl DWH57
55.00 PLN
(44.72 PLN netto)
24.90 PLN
(20.24 PLN netto)
Mattel CBN11 Planes 2 Samoloty PULASKI
69.00 PLN
(56.10 PLN netto)
39.00 PLN
(31.71 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Sylvanian Families 4175 Zestaw figurek - rodzina kotków z jedwabiu

Sylvanian Families 4175 Zestaw figurek - rodzina kotków z jedwabiu
Sylvanian Families 4175 Zestaw figurek - rodzina kotków z jedwabiu Sylvanian Families 4175 Zestaw figurek - rodzina kotków z jedwabiu
Marka: EPOCH
Kod produktu: 4175
• Niedostępny
Cena: 89.00 PLN (72.36 PLN netto)

Sylvanian Families 4175 Zestaw figurek - rodzina kotków z jedwabiu

Czteroosobowa rodzina kotków z jedwabiu to mieszkańcy Sylvanii. Franciszek jest szefem kuchni w Restauracji Nadmorskiej na Przylądku Morskiej Bryzy. Głównym składnikiem serwowanych przez niego potraw są owoce morza, które sam poławia. Jego ulubionym zajęciem jest jednak taniec, który praktykuje od dziecka. Razem z żoną Olivią uwielbiają tańczyć w takt muzyki, a Franciszek nawet uczy tej trudnej sztuki dzieci z miasteczka Sylvanian Village. Olivia uwielbia robić na drutach i  prześciga pod tym względem wszystkie gospodynie w tej leśnej krainie. Własnoręcznie wykonany koronkowy szal ma zawsze narzucony na plecy. Rodzeństwo jedwabistych kotków – Dagmara i Fabian to sympatyczne, pełne energii maluchy, które rozwijają swoje pasje. Fabian uczy się tańca od swojego taty, a Dagmara marzy o zostaniu projektantka mody.

W zestawie znajdują się cztery figurki kotków, pokryte miękkim materiałem. Każdy z członków rodziny ubrany jest w kolorowy, materiałowy strój, ozdobiony koronkowymi dodatkami i kokardkami. 

Sylvanian Families to wyjątkowe, ponadczasowe zabawki od japońskiej firmy Epoch, która produkuje także gry komputerowe. Seria zabawek Sylvanian obejmuje urocze, miękkie w dotyku figurki zwierzątek, żyjących w bajkowej leśnej krainie - Sylvanii. Dla naszych bohaterów dokupimy przestronne, pomysłowe domki, budynki użytku poblicznego, samochody, mebelki i akcesoria. A wszystko to wykonane z ogromną precyzją i dbałością o detale, co fascynuje nie tylko dzieci, ale także kolekcjonerów i hobbystów. Zabawa z Sylvanian Famillies to wręcz nieograniczone możliwości, tworzenie nowych historii i przygód oraz dowolność w poszerzeniu kolekcji. Zwierzaki Sylvanian to członkowie wielkiej rodziny, którzy wiodą codzienne życie bardzo podobne do naszego, dzięki czemu nauczą dzieci norm panujących w społeczeństwie i w rodzinie. Zabawa doskonale wpłynie na wyobraźnię i kreatywność maluchów, a do leśnego świata Sylvanian będą wracać z ogromnym sentymentem. 

  • Marka: Sylvanian Families
  • Producent: Epoch
  • Numer katalogowy: 4175
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 20cm x 17cm x 5,5cm

Zabawki marki Sylvanian Famillies zadebiutowały na rynku japońskim już w 1985 roku. Sukces marki był ogromny, co zadecydowało i przedstawieniu jej na rynku światowym. Obcenie, zabawki Sylvanian Famillies trafiły już do rąk dzieci w 55 krajach na całym świecie, w liczbie 120 milionów figurek oraz 15 milionów domków.