Kategorie
Klocki LEGO Star Wars 75111 Darth Vader
165.00 PLN
(134.15 PLN netto)
129.00 PLN
(104.88 PLN netto)
Tomy L62023 Dobry Dinozaur - Średnia Figurka Bubbha
48.00 PLN
(39.02 PLN netto)
39.00 PLN
(31.71 PLN netto)
Mattel X9459 Mattel Planes Samoloty Disney - figurka KOWADŁO Leadbottom
40.00 PLN
(32.52 PLN netto)
29.00 PLN
(23.58 PLN netto)
Dołącz do nas! :)

Sylvanian Families 4150 Rodzina królików z czekoladowymi uszkami

Sylvanian Families 4150 Rodzina królików z czekoladowymi uszkami
Sylvanian Families 4150 Rodzina królików z czekoladowymi uszkami Sylvanian Families 4150 Rodzina królików z czekoladowymi uszkami
Marka: EPOCH
Kod produktu: 4150
• Niedostępny
Cena: 89.00 PLN (72.36 PLN netto)

Sylvanian Families 4150 Zestaw figurek - rodzina królików z czekoladowymi uszkami

Rodzinka królików z czekoladowymi uszkami to cztery osoby – mama, tata i dwójka dzieci. Feliks – głowa rodziny, jest bardzo dobrym organizatorem. Odpowiada za organizację najróżniejszych imprez rozrywkowych, które odbywają się w miasteczku Sylvanian Village. Barbara jest świetna gospodynią i doskonale gotuje, a poza tym przerabia dzieciom ubranka. Ich synek – Krystian bardzo dobrze gra w piłkę nożna i jest pogodnym dzieckiem, które lubi żartować i bawić się z przyjaciółmi. Luna natomiast jest bardzo obowiązkowa, kocha rysować i często zaprasza przyjaciół na pachnące ciasteczka, które upiekła razem ze swoją mamą.

W zestawie znajdują się cztery figurki królików, pokryte miękkim materiałem. Każdy z członków rodziny ubrany jest w kolorowy, materiałowy strój, ozdobiony koronkowymi dodatkami i kokardkami. 

Sylvanian Families to wyjątkowe, ponadczasowe zabawki od japońskiej firmy Epoch, która produkuje także gry komputerowe. Seria zabawek Sylvanian obejmuje urocze, miękkie w dotyku figurki zwierzątek, żyjących w bajkowej leśnej krainie - Sylvanii. Dla naszych bohaterów dokupimy przestronne, pomysłowe domki, budynki użytku poblicznego, samochody, mebelki i akcesoria. A wszystko to wykonane z ogromną precyzją i dbałością o detale, co fascynuje nie tylko dzieci, ale także kolekcjonerów i hobbystów. Zabawa z Sylvanian Famillies to wręcz nieograniczone możliwości, tworzenie nowych historii i przygód oraz dowolność w poszerzeniu kolekcji. Zwierzaki Sylvanian to członkowie wielkiej rodziny, którzy wiodą codzienne życie bardzo podobne do naszego, dzięki czemu nauczą dzieci norm panujących w społeczeństwie i w rodzinie. Zabawa doskonale wpłynie na wyobraźnię i kreatywność maluchów, a do leśnego świata Sylvanian będą wracać z ogromnym sentymentem. 

  • Marka: Sylvanian Families
  • Producent: Epoch
  • Numer katalogowy: 4150
  • Sugerowany wiek dziecka: od 3 lat
  • Wymiary opakowania: 20cm x 17cm x 5,5cm

Zabawki marki Sylvanian Famillies zadebiutowały na rynku japońskim już w 1985 roku. Sukces marki był ogromny, co zadecydowało i przedstawieniu jej na rynku światowym. Obcenie, zabawki Sylvanian Famillies trafiły już do rąk dzieci w 55 krajach na całym świecie, w liczbie 120 milionów figurek oraz 15 milionów domków.