Kategorie

Sylvanian Families 3221 Bliźniaki białych myszek

Sylvanian Families 3221 Bliźniaki białych myszek
Sylvanian Families 3221 Bliźniaki białych myszek Sylvanian Families 3221 Bliźniaki białych myszek
Marka: EPOCH
Kod produktu: 3221
Kod EAN: 8718637032210
• Niedostępny
Cena: 37.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Sylvanian Families 3221 Bliźniaki białych myszek

Mikołaj i Maja to wyjątkowe rodzeństwo. Bliźniaki – białe myszki są niemal nie do odróżnienia! Dobrze, że noszą różny kolor śpioszków! Mikołaj jest grzeczny i uśmiechnięty i zawsze słucha swojej mamy Marty, choć buntuje się przed jedzeniem szpinaku – zawsze wtedy ucieka z kuchni! Maja natomiast uwielbia długie spacery i nowe twarze. Wpatruje się w mijane podczas wycieczki osoby, a nowopoznane osoby dotyka po twarzy – po miękkim policzku czy za koniuszek ucha! Rozkoszne dzieci nie sprawiają swoim rodzicom większych problemów!

Wymiary figurek: ok. 4cm wysokości.

Sylvanian Families to wyjątkowe, ponadczasowe zabawki od japońskiej firmy Epoch, która produkuje także gry komputerowe. Seria zabawek Sylvanian obejmuje urocze, miękkie w dotyku figurki zwierzątek, żyjących w bajkowej leśnej krainie - Sylvanii. Dla naszych bohaterów dokupimy przestronne, pomysłowe domki, budynki użytku poblicznego, samochody, mebelki i akcesoria. A wszystko to wykonane z ogromną precyzją i dbałością o detale, co fascynuje nie tylko dzieci, ale także kolekcjonerów i hobbystów. Zabawa z Sylvanian Famillies to wręcz nieograniczone możliwości, tworzenie nowych historii i przygód oraz dowolność w poszerzeniu kolekcji. Zwierzaki Sylvanian to członkowie wielkiej rodziny, którzy wiodą codzienne życie bardzo podobne do naszego, dzięki czemu nauczą dzieci norm panujących w społeczeństwie i w rodzinie. Zabawa doskonale wpłynie na wyobraźnię i kreatywność maluchów, a do leśnego świata Sylvanian będą wracać z ogromnym sentymentem. 

  • Marka: Sylvanian Famillies
  • Producent: Epoch
  • Numer katalogowy: 3221
  • Sugerowany wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania: 12cm x 7,5cm x 3cm

Zabawki marki Sylvanian Famillies zadebiutowały na rynku japońskim już w 1985 roku. Sukces marki był ogromny, co zadecydowało i przedstawieniu jej na rynku światowym. Obcenie, zabawki Sylvanian Famillies trafiły już do rąk dzieci w 55 krajach na całym świecie, w liczbie 120 milionów figurek oraz 15 milionów domków.