Kategorie

SUPERMAG - Klocki magnetyczne - Maxi Wheels 44 el. 0109

SUPERMAG - Klocki magnetyczne - Maxi Wheels 44 el. 0109
SUPERMAG - Klocki magnetyczne - Maxi Wheels 44 el. 0109
Marka: Plastwood
Kod produktu: 0109
Kod EAN: 8027352001099
• Niedostępny
Cena: 59.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

SUPERMAG Klocki magnetyczne - Maxi Wheels 44el. - 0109

Zestaw zawiera 44 elementy, w tym koła do zbudowania pojazdu oraz specjalne elementy do łączenia podwozia. Dzięki temu istnieje możliwość zbudowania magnetycznych pojazdów lub robotów na kółkach!

Klocki magnetyczne to produkt popularny na całym świecie, produkowany przez wiele firm. Przepis na tę zabawkę jest prosty: połączenie magetycznych pałeczek i niklowanych kulek pozwala na tworzenie dowolnych konstrukcji, a budowanie z klocków to jedeno z najbardziej ulubionych zajęć młodszych i starszych dzieci oraz wielu dorosłych!

Klocki Supermag to produkt włoski, produkowany we Włoszech. Wyróżnia go wysoka jakość wykonania i stuprocentowe bezpieczeństwo. Wśród oferty Supermag znajdziemy serię Maxi, która jest dedykowana dla dzieci już powyżej trzeciego roku  życia. Elementy są nieco większe, a ich łączenie nie sprawia dzieciom większej trudności. Z klocków Supermag zbudujemy niemal wszystko, co tylko przyjdzie nam na myśl, również przestrzenne układanki trójwymiarowe, które w dodatku mogą się obracać lub stwarzać wrażenie iluzji optycznej! Do jednej kulki podepniemy różną ilość pałeczek oraz zrobimy to pod różnymi kątami. Układnie klocków magnetycznych nie tylko świetnie rozwija wyobraźnię i kreatywność, ale przede wszystkim doskonali umiejętności manualne i koordynacyjne, dzięki czemu może być traktowane jako ćwiczenie regabilitacyjne dla osób chorych.

  • Producent: Plastwood
  • Seria: Supermag
  • Numer katalogowy: 0109
  • Wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania: 24cm x 22cm x 4cm