Kategorie

Super Wings - Lotnisko do zadań specjalnych - Światło i dźwięk 730830

Super Wings - Lotnisko do zadań specjalnych - Światło i dźwięk 730830
Super Wings - Lotnisko do zadań specjalnych - Światło i dźwięk 730830 Super Wings - Lotnisko do zadań specjalnych - Światło i dźwięk 730830 Super Wings - Lotnisko do zadań specjalnych - Światło i dźwięk 730830
Kod produktu: 730830
Kod EAN: 6911400379136
• Niedostępny
Cena: 239.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ InPost Paczkomaty 24/7 - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD/InPost pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Super Wings - Lotnisko do zadań specjalnych - Światło i dźwięk 730830

Super Wings to niezwykła, zgrana i dzielna ekipa samolotów, które każdego dnia mają inną misję do wykonania. Poznaj Dżetka, który dostarcza dzieciom na całym świecie przesyłki, helikopter ratunkowy Frunię, kosmiczną Astrę, policjantkę Kim, pracowitą koparkę Scoopa i odrzutowy samolot z podwójnym silnikiem Mirę. Każdy z nich specjalizuje się w innej dziedzinie, lecz jedno je łączy – chęć niesienia pomocy innym. Dodatkowo, nasze samoloty (bądź pojazdy) mogą w szybki i prosty sposób transformować się do postaci robotów, by skuteczniej wykonywać prace na ziemi.

Jak każdy samolot, tak ja nasi bohaterowie Super Wings, potrzebują lotniska! Nowoczesny kompleks lotniczy Super Wings to wysoka wieża kontroli lotów i terminal z pięcioma „garażami” dla samolotów i pojazdów. Wieża może się przesuwać w lewo lub w prawo i obracać, a w kolorowych bramkach znajdują się wyrzutnie pojazdów. Co więcej, w wieży kontroli lotów znajduje się działająca winda. Po naciśnięciu dużego logo Super Wings na wieży usłyszymy różne, charakterystyczne dla lotniska dźwięki, uruchomi się również moduł świetlny. Zabawka odtwarza łącznie ponad 18 dźwięków. Do zestawu dołączono samolocik-robota Dżetka (5cm).

Wysokość z wieżą: ponad 40cm.

Wymagane baterie: 3x LR44/AG13 – w zestawie znajdują się baterie.

Uwaga! W zestawie znajduje się tylko jeden samolot. Inne pojazdy sprzedawane są oddzielnie.  

Super Wings - Lotnisko do zadań specjalnych - Światło i dźwięk 730830 - informacje dodatkowe:

  • Seria: Super Wings
  • Numer katalogowy: 730830
  • Wiek dziecka: 3+
  • Wymiary opakowania: 50cm x 39cm x 20cm

Super Wings to zabawny serial animowany z Południowej Korei. Miał już swoją premierę w polskiej telewizji. Bohaterami bajki są kolorowe samoloty, które bez problemu mogą zamienić się w roboty i na odwrót. Każdy z nich jest inny i odznacza się szczególnymi cechami charakteru. Razem tworzą drużynę, która codziennie wypełnia misję – dostarcza dzieciom przesyłki z przedmiotami, których bardzo potrzebuję, by spełniać swoje marzenia. W każdym odcinku docierają do najdalszych zakątków świata, by tylko wypełnić powierzone im zadanie.