Kategorie

Schleich - Farma - Zestaw figurek zwierząt 42385

Schleich - Farma - Zestaw figurek zwierząt 42385
Schleich - Farma - Zestaw figurek zwierząt 42385
Marka: Schleich
Kod produktu: 42385
Kod EAN: 4055744012587
• Dostępny
Cena: 79.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Schleich - Farma - Zestaw figurek zwierząt 42385

Figurki zwierzątek Schleicha to wartościowa zabawka edukacyjna i kreatywna, która pozwala na zabawę z elementami tzw. odgrywania ról. Co to znaczy? Dziecko podczas zabawy wymyśla historie, które następnie odgrywa za pomocą zabawek. Z zestawem figurek Schleicha maluch może wcielić się w rolę gospodarza i zająć swoim inwentarzem – nakarmić i napoić zwierzęta czy wyprowadzić je na pastwisko.

W zestawie Schleicha znajdziemy cztery figurki: osiołka, koguta, krowę i owcę.

Zestaw może zostać połączony z innymi zabawkami z serii Farm World .

Figurki Schleich to gwarancja wysokiej jakości i wyjątkowe zabawki edukacyjne, które rozwijają kreatywność i samodzielność dzieci! Począwszy od projektu, przez modelowanie, a na malowaniu kończąc – na każdym etapie pracy szczególny nacisk kładziony jest na dbałość o detale. Wszystkie figurki Schleich są ręcznie malowane, co nadaje im niepowtarzalny charakter.

  • Producent: Schleich
  • Numer katalogowy: 42385
  • Seria: Farm World
  • Sugerowany wiek dziecka: 3-8
  • Wymiary opakowania: 24cm x 19cm x 8cm

Schleich to popularna i ceniona, niemiecka marka, która zajmuje się produkcją figurek i akcesoriów do zabawy. Firma została założona przez Friedricha Schleicha w 1935 roku. Pierwsze kolekcje figurek obejmowały komiksowe i bajkowe postaci, między innymi Smerfy, pieska Snoopy czy Muppety. Aż do 2006 roku Schleich była małą, rodzinną firmą, a obecnie dociera do różnych części świata, by wywołać ten sam cel – szeroki uśmiech na twarzy dziecka! W ciągu ostatnich kilku lat na popularności zyskały serie z figurkami zwierząt, zwłaszcza koni. W ofercie firmy znajdziemy kilkadziesiąt figurek wierzchowców rożnej rasy, maści i budowy. Ale to nie wszystko! Dzieci pobawią się z budynkami farmerskimi, stadninami czy boksami stajennymi dla koni, zagrodami, wybiegami, pojazdami, figurkami jeźdźców i dżokejów oraz tematycznymi akcesoriami. Seria, w ramach której pojawiły się wymienione wyżej zabawki to Horse Club, natomiast Wild Life i Farm World skupiają się na dzikich i gospodarczych zwierzętach. Figurki przedstawiają również rzadkie czy niemal niespotykane gatunki dzikich zwierząt, dzięki czemu mają wyjątkowy charakter edukacyjny.