Kategorie

Roblox - Figurki z akcesoriami - Więzienie 10741

Roblox - Figurki z akcesoriami - Więzienie 10741
Roblox - Figurki z akcesoriami - Więzienie 10741 Roblox - Figurki z akcesoriami - Więzienie 10741
Kod produktu: 10741
Kod EAN: 681326107415
• Niedostępny
Cena: 82.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł
+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Roblox - Figurka z akcesoriami - Więzienie 10741

 

Sprytny bandyta próbuje wydostać się z więzienia, w którym odbywa surową karę. Jaki plan uknuł osadzony – spróbuje przeciąć kraty w oknach, a może zacznie kopać tunel, by niepostrzeżenie wymknąć się poza pilnie strzeżony obszar? Jak myślisz, czy uda mu się zwiać? Tym razem to Ty wymyślasz historię, inspirowany zestawem figurek na licencji gry komputerowej Roblox! Tak, jak w świecie stworzonym przez użytkowników platformy gamingowej, możesz wcielić się w daną postać i odegrać spektakularną akcję. Do dyspozycji masz dwie figurki: więźnia w pomarańczowym stroju oraz strażnika – policjanta. Ciekawym dodatkiem są akcesoria tematyczne – mosiężne kajdany, tacka na posiłki, policyjna tarcza i sztangi oraz broń.

Wymiary figurek: ok. 6,5cm (wys.)

  • Seria: Roblox
  • Numer katalogowy: 10741
  • Wiek dziecka: 6+
  • Wymiary opakowania: 23,5cm x 17,5cm x 5cm

Roblox to nie tylko fantastyczna i kreatywna gra komputerowa, ale także społeczność graczy i silnik – platforma, na której miliony młodych deweloperów kształtują rozgrywkę, tworzą mapy, miejsca, postaci, przedmioty i historie, udostępniane następnie innym graczom. Twórcą gry jest amerykańskie studio Roblox Corporation. Jak to działa? Każdy zarejestrowany gracz ma możliwość stworzenia własnego świata z wirtualnych klocków, które przypominają LEGO®. Umożliwia to program Roblox Studio, w którym stworzymy mapy i symulacje, odtwarzane następnie dzięki Roblox Client oraz skrypty Lua. Co ciekawe, gra jest darmowa – opiera się na modelu free-to-play i mikropłatnościach. W świecie Roblox funkcjonuje waluta nazwana robuxem, którą kupimy za prawdziwe pieniądze i wykorzystamy do nabycia nowych przedmiotów, funkcji itp.

Platforma przeznaczona jest dla dzieci i nastolatków, którzy mają tu szansę puścić wodzę wyobraźni i razem ze swoimi przyjaciółmi stworzyć wirtualny świat. Roblox to największa generowana przez użytkowników platforma gamerska, na której istnieje już ponad 15 milionów gier, stworzonych przez użytkowników.

Dzięki uprzejmości firmy Jazwares mamy już możliwość stworzenia fantastycznej kolekcji z bohaterów i przedmiotów (popularnych w Robloxie) „w realu”, wykorzystując w tym celu plastikowe figurki i akcesoria. Figurki Roblox możemy modyfikować rozłączając i zamieniając elementy, tworząc tym samym zupełnie nowe modele – dokładnie tak jak na platformie Roblox. W zestawach znajdziemy także tematyczne przedmioty oraz unikalny kod, który umożliwia odblokowanie różnych dodatków w grze. Z wykorzystaniem figurek i akcesoriów dzieci mają także możliwość kreatywnej zabawy z elementami wcielania się w różne role czy odgrywania historii z wirtualnego świata.