Kategorie
Dołącz do nas! :)

Ravensburger 3030 Gra ruchowa - Flotti Karotti

Ravensburger 3030 Gra ruchowa - Flotti Karotti
Ravensburger 3030 Gra ruchowa - Flotti Karotti
Marka: Ravensburger
Kod produktu: 3030
Kod EAN: 4005556213030
• Dostępny
Cena: 169.00 PLN
Ilość:  

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 9 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 11 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Ravensburger 3030 Gra ruchowa - Flotti Karotti

Pomóżcie marchewce Karotti znaleźć jej przyjaciół! Marchewka znajduje się na elektronicznym „pagórku” i wydaje dzieciom polecenia. W tej ruchowej rozgrywce może uczestniczyć od jednej do sześciu osób (istnieje wariant dla jednej osoby). Na podłodze rozkładamy karty z warzywami, a Karotti mówi nam, którą z nich musimy odszukać. Osoba, która najszybciej znajdzie odpowiedni element, otrzymuje kartę. Co jakiś czas Karotti wyskakuje z pagórka, a gracz, który ją złapie, otrzymuje żeton. Wygrywa osoba, która zgarnie najwięcej żetonów.

Gra Flotti Karotti angażuje ruchowo dzieci, namawiając do tańczenia, skakania czy kicania w rytm muzyki. Jedna rozgrywka trwa zaledwie 10-15 minut i jest przeznaczona dla 4-8 osób.

W zestawie znajduje się: 1 elektroniczny pagórek, 1 marchewka Karotti, 16 kart do rozłożenia, 32 marchewkowe żetony, 6 figurek zajączków i instrukcja. 

  • Producent: Ravensburger
  • Numer produktu: 3030
  • Wiek dziecka: 4-8 lat
  • Liczba graczy: 1-6
  • Wymiary opakowania: 37cm x 27cm x 9cm

Ravensburger – to renomowany i doświadczony producent puzzli, gier oraz artykułów rękodzieła artystycznego. Jest też liderem na światowym rynku w branży twórczych zabawek o najwyższej jakości. Produkty Ravensburger angażują, uczą oraz zachwycają i inspirują nie tylko dzieci w każdym przedziale wiekowym, ale również całe rodziny oraz zachęcają do wspólnej zabawy. Zabawki Ravensburger są wykonane z wysokiej jakości materiałów, posiadają wszystkie wymagane certyfikaty i atesty w zakresie bezpieczeństwa.