Kategorie
Dołącz do nas! :)

Prince Lionheart 0015B Tummy Sleep - Miś różowy

Prince Lionheart 0015B Tummy Sleep - Miś różowy
Prince Lionheart 0015B Tummy Sleep - Miś różowy
Marka: Prince Lionheart
Kod produktu: 0015B
Kod EAN: 049345002782
• Niedostępny
Cena: 129.00 PLN

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 9 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 11 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 249 zł

Zamów przez telefon: 533 343 402
Zamów przez email: sklep@kimland.pl

Prince Lionheart 0015B Tummy Sleep - Miś różowy

Tummy Sleep – brązowy Miś w różowym ubranku to pierwszy pluszowy przyjaciel Twojego maluszka! Jest stworzony dla noworodków – wykonany z bezpiecznych materiałów miś posiada różne funkcje, które wyciszają dziecko i pomagają mu zasnąć.

Do zabawki dołączono transmiter dźwiękowy, który odtwarza naturalne dźwięki, które słyszy dziecko w łonie matki – odgłosy wód płodowych oraz bicie serca. W ciągu pierwszych tygodni życia ten sam dźwięk zapewni noworodkowi poczucie bezpieczeństwa i spokój.

Głośność odtwarzania tzw. „białych dźwięków” można dowolnie regulować. Po pięciu minutach odtwarzania, urządzenie samoistnie przełącza się w stan czuwania. Jeśli zarejestruje głos dziecka lub niespokojne poruszanie, rozpocznie na nowo odtwarzanie dźwięków. Urządzenie można włożyć do „kieszonki” misia i razem z nim zostawić do w łóżeczku czy w wózku lub przymocować do kołyski za pomocą rzep.

Do misia dołączono specjalny kocyk Silkie, który utrzymuje zapach rodziców. Wystarczy go włożyć na chwilkę pod ubranie, a zapewni dziecku towarzystwo zapachu mamy i taty na długi okres czasu. To również sprawia, że dziecko czuje się bezpieczniej i spokojniej.

Wymiary maskotki: 24cm x 13cm

Wymagane baterie: 4xAAA – Brak w zestawie!

  • Producent: Prince  Lionheart
  • Seria: Tummy Sleep
  • Numer katalogowy: 0015B
  • Wiek dziecka: 0+
  • Wymiary maskotki: 24cm x 13cm

Prince Lionheart to marka z wieloletnią tradycją i doświadczeniem, której początki sięgają lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Jest to firma rodzinna, która zaczęła swą przygodę od produkcji koników na biegunach. Obecnie przedsiębiorstwo tworzy nie tylko ponadczasowe, uwielbiane przez dzieci zabawki, ale także akcesoria dla rodziców. Każdy ich produkt spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa oraz posiada liczne certyfikaty, które potwierdzają wysoką jakość wyrobu.